GROMDA

GROMDA 7 – lista zawodników. Kto zawalczy na gołe pięści? Zawodnicy GROMDA 7, karta walk

Poznaliśmy właśnie całą obsadę zbliżającej się wielkimi krokami gali GROMDA 7. GROMDA to projekt tworzony przez Mateusza Borka oraz Mariusza Grabowskiego. W ringu 4x4m na kibiców czekają emocjonujące i krwawe walki na gołe pięści, a organizacja dzięki pełnemu profesjonalizmowi zdobyła serca fanów w bardzo krótkim czasie. Gale GROMDA odbywają się zawsze w piątek. Tym razem GROMDA 7 zaplanowana jest na 10 grudnia 2021 roku. Kto zawalczy na GROMDA 7? Lista zawodników GROMDA 7. Kiedy gala GROMDA 7? Data GROMDA 7.

Kto zawalczy na GROMDA 7?

Walki w GROMDZIE odbywają się na dystansie 4 rundy po 2 minuty każda, z 1 minutową przerwą. Jeśli walka nie zakończy się po 4 rundach – odbywa się 5 runda tzw. runda dodatkowa bez limitu czasowego, aż do wyłonienia zwycięzcy. Starcie może zostać zakończone wyłącznie przez nokaut, TKO, poddanie się zawodnika, lub przerwanie przez lekarza.

Na turnieju GROMDA 7 nie zabraknie nowych nazwisk, jak i starych wyjadaczy! Do ringu powróci uwielbiany przez kibiców Rafał „Łazar” Łazarek, czy dysponujący potężnym uderzeniem Daniel „Hunter” Więcławski. „Hunter” ostatnią walkę stoczył na GROMDA 4, jednak później musiał udać się, jak sam mówi „na przymusowe wakacje”.

Walką wieczoru GROMDA 7 będzie wielki finał, którego stawką jest 100 tysięcy złotych. Wezmą w nich udział zwycięzcy poprzednich edycji, czyli Bartłomiej „Balboa” Domalik oraz Dawid „Maximus” Żółtaszek. Oprócz szansy na zgarnięcie 100 tysięcy jeden z nich zdobędzie również przepustkę do walki o mistrzowski pas najlepszego zawodnika walk na gołe pięści.

Na GROMDA 7 zobaczymy kilku debiutantów. Do krwawej gry wchodzi m.in. Grzegorz „Małpa” Czerny – doświadczony zawodnik Muay-Thai oraz K-1. Oprócz „Małpy” swoich sił spróbują Mateusz „Kowal” Kowalski, Bartłomiej „Chrupas” Chrubczyński, czy Piotr „Łapa” Łapuć. Lista zawodników GROMDA 7 oraz wszyscy zawodnicy, którzy wezmą udział w krwawym turnieju poniżej.

Sprawdź!  Artur Szpilka o debiutancie GROMDY, który przypomina mu Tysona: "Widać po oczach, że jest bałagan. Wie, po co tam wychodzi"

Zawodnicy GROMDA 7

Wielki finał GROMDA 7:

Dawid „Maximus” Żółtaszek

Dawid Żółtaszek to bardzo dobry kick-boxer z rekordem (16-5). Walczył dla takich organizacji jak m. in. IFC Fighting Championchip, Enfusion, Superkombat czy DSF. W zawodowym MMA popularny Maximus ma na swoim koncie 3 walki (2 zwycięstwa i porażka). Żółtaszek od 2020 związany z organizacją GROMDA i jest finalistą 2 gali. Dawid na co dzień mieszka i trenuje w Anglii w PRIZEFIGHTERS oraz Maximus Team. Na ostatniej gali GROMDA 6 zwyciężył turniej i tym samym zawalczy 10 grudnia w wielkim finale z Domalikiem.

Bartłomiej „Balboa” Domalik

Bartłomiej Domalik wywodzi się z kickboxingu, jest członkiem Kadry Narodowej. Walczył m. in. dla takich organizacji jak DSF czy HFO. Z ciekawostek w październiku 2019 roku na gali HFO Spartan Night zmierzył się z Mateuszem Kubiszynem i walka zakończyła się remisem – do rewanżu być może dojdzie już niedługo, bo od 2021 roku Domalik jest związany z organizacją GROMDA. „Balboa” jest zwycięzcą turnieju GROMDA 5.

Turniej

Piotr „Łapa” Łapuć

41-letni „Łapa” z sekcji boksu tajskiego klubu „Thai Gym Tarnów”. Wydaje się, że to właśnie on może być największym faworytem turnieju, a to wszystko przez jego ogromne doświadczenie na zawodowych ringach. Walczył dla wielu federacji i jest charakternym wojownikiem, który do tej pory nigdy nie został znokautowany.

Bartłomiej „Chrupas” Chrubczyński

„Chrupas” od 20 lat trenuje głównie Muay-Thai oraz Kickboxing. Na co dzień jest magazynierem w firmie kurierskiej oraz prowadzi małą lokalną siłownię. Co więcej „Chrupas” zajmuje się trenowaniem trudnej młodzieży. Jego umiejętności zostaną zweryfikowane już 10 grudnia.

Mateusz „Kowal” Kowalski

„Kowal” do debiutu w GROMDZIE przygotowuje się pod okiem Roberta Rajewskiego Seniora w Rajewski Team Płock. Ten zawodnik może sporo namieszać w turnieju!

Damian “Góral” Górski

Daniel „Hunter” Więcławski

„Hunter” to mocny bijok, który ostatni raz walczył na GROMDA 4 i musiał uznać wyższość Tomasza Gromadzkiego. Więcławski, jak sam zdradził w jednym z wywiadów nie czytał regulaminu turnieju. Spowodowało to, że kilkukrotnie nieprzepisowo chwytał „Zadymę”, za co sędzia dawał ostrzeżenia. Po kolejnym z nieprzepisowych chwytów został zdyskwalifikowany.

Sprawdź!  Potężne ciosy "Wasyla"! Rozbija "Pelego" w drugiej rundzie!

Adam „Psycho” Lazar

„Psycho” został zweryfikowany na poprzedniej edycji GROMDY. Walka z Piotrem „Piecią” Samełko trwała tylko dwie rundy. „Psycho” nie wyszedł do trzeciej rundy ze zmęczenia, za co przeprosił później swoich kibiców. Jak zaprezentuje się na GROMDZIE 7 i czy wyciągnął wnioski z pierwszej walki? Przekonamy się 10 grudnia!

Krystian “Krycha” Cieślik

Kolejny debiutant, który w GROMDZIE nie wziął się z przypadku! Weryfikacja już 10 grudnia!

Artur “Gołąb” Gołembiewski

Kolejna niewiadoma i kolejny debiutant, czyli „Gołąb”. O zawodniku nie wiemy za wiele, jednak możemy być pewni, że będą mocne grzmoty!

Super-fighty:

Rafał „Łazar” Łazarek

„Łazar” to ulubieniec kibiców. Nie kalkuluje i daje bardzo krwawe i brutalne pojedynki. Z organizacją Borka i Grabowskiego związany od samego początku. Wystąpił na GROMDA 1, gdzie pokonał Damiana Górskiego. Ostatni bój stoczył na GROMDA 5, gdzie pokonał Armana Amiryana.

Grzegorz „Małpa” Czerny

Jeden z kilku debiutantów, którzy zawalczą na GROMDA 7. „Małpa” to doświadczony zawodnik, na co dzień trenujący w Fight Club Zielona Góra. Ma za sobą pojedynki w HFO, czy Makowski Fighting Championschip.

Piotr „Capo” Półchłopek

Twardy uliczny wojownik, czyli Piotr „Capo” Półchłopek powraca i również zawalczy w super-fighcie. „Capo” mieszka na co dzień w Niemczech. Z GROMDĄ związany jest również od pierwszej edycji, gdzie poniósł porażkę z Krystianem „Tyson” Kuźmą. Na gali GROMDA 4 w pięknym stylu rozprawił się z Kacprem Miklaszem, z którym był mocno skonfliktowany.

Kamil “Rudy” Zgliński

Krzysztof “Żołnierz” Ryta

Piotr “Bzik” Dembiński

fot. GROMDA

-> Wykup dostęp i oglądaj GROMDA 7 na żywo

Walka wieczoru

 • Bartłomiej „Balboa” Domalik (91,5 kg) vs Dawid „Maximus” Żółtaszek (121,2 kg)
Sprawdź!  Grabowski o Glebie! Wiemy, czemu nie dojdzie do walki z Don Diego: "Trochę się pogubił. Miała być walka z Kubiszynem, ale..."

Ćwierćfinały turnieju GROMDA 7

 • Piotr „Łapa” Łapuć (89 kg) vs Artur „Gołąb” Gołembiewski (106 kg)
 • Daniel „Hunter” Więcławski (103,2 kg) vs Piotr „Bzik” Dembiński (84 kg)
 • Bartłomiej „Chrupas” Chrubczyński (95,5 kg) vs Mateusz „Kowal” Kowalski (113,3 kg)
 • Krystian „Krycha” Cieślik (89,5 kg) vs Adam „Psycho” Lazar (93 kg)

Extra-fighty GROMDA 7

 • Piotr „Capo” Półchłopek (98,8 kg) vs Krzysztof „Żołnierz” Ryta (88 kg)
 • Rafał „Łazar” Łazarek (91 kg) vs Kamil „Rudy” Zgliński (85 kg)
 • Grzegorz „Małpa” Czerny (92 kg) vs Damian „Góral” Górski (80 kg)

GROMDA 7 – PPV

Transmisja dostępna tylko w systemie PPV. Wykup swój dostęp tutaj.

 • Wydarzenie: GROMDA 7
 • Data: sobota, 10 grudnia
 • Lokalizacja: Pionki
 • Walka wieczoru: Maximus vs Balboa
 • Godzina: 20:00
 • Transmisja: PPV (od 24,99 zł)

Lista zawodników GROMDA 7

 • Dawid „Maximus” Żółtaszek
 • Bartłomiej „Balboa” Domalik
 • Piotr “Łapa” Łapuć
 • Bartłomiej “Chrupas” Chrubczyński
 • Mateusz “Kowal” Kowalski
 • Daniel “Hunter” Więcławski
 • Kamil “Rudy” Zgliński
 • Rafał “Łazar” Łazarek
 • Grzegorz “Małpa” Czerny
 • Adam “Psycho” Lazar
 • Krystian “Krycha” Cieślik
 • Artur “Gołąb” Gołembiewski
 • Damian “Góral” Górski
 • Piotr “Capo” Półchłopek
 • Krzysztof “Żołnierz” Ryta
 • Piotr “Bzik” Dembiński

Galę GROMDA obstawisz tylko i wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, a z kodem STREFA550 otrzymasz na start cash-back nawet do 550 zł!

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły