GROMDA

(VIDEO) Znokautowany „Psycho” ucieka z ringu! Kibice wściekli na sędziego! „Sędzia ch*j”

Właśnie trwa GROMDA 7, czyli gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Na karce walk znalazły się pojedynki turniejowe, super-fighty oraz wyczekiwany przez kibiców wielki finał „Maximus” vs „Balboa” o 100 tysięcy złotych. GROMDA 7 – wyniki i relacja na żywo.

W turnieju po raz kolejny udział wzięło 8 zawodników. Wielu z nich po raz pierwszy weszło do ringu GROMDY. Powrócili również zawodnicy znani z poprzednich edycji. Według bukmacherów, jaki i większości kibiców faworytem zawodów jest „Hunter”, który powrócił po dyskwalifikacji w walce z „Zadymą”.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Relacja z pierwszego półfinału GROMDA 7 „Łapa” vs „Psycho”

Psycho w swoim stylu ruszył agresywnie i trafia mocnym ciosem, po którym rywal poleciał na liny. Łapa ruszył do ofensywy i wdał się w mocną wymianę z Psycho. Żaden z zawodników nie kalkuluje. Obaj wyprowadzają ciężkie ciosy. W końcu Łapa trafia mocniej i Lazar pada na matę. Psycho wraca do walki. Chwilę przed zakończeniem zawodnicy trafili lewy na lewy, który wstrząsnął jednym i drugim.

Sprawdź!  (VIDEO) Jest nagranie z potężnego nokautu! Wystarczyło jedno uderzenie "Gleby"! Mistrz GLORY wyniesiony na noszach

Zawodnicy nie tracą czasu i ruszają na siebie z ciosami, które dochodzą z jednej i z drugiej strony. Psycho bije coraz mocniej. Łapa odczuwa ciosy, ale w końcu ciężkim prostym trafia i nokautuje! Narożnik poddaje Psycho! Koniec walki! Lazar wściekły na miękkich nogach próbuje opuścić ring. O mało nie doszło do awantury z sędzią!

Pscyho po walce wyjaśnił, dlaczego wściekły ruszył w kierunku sędziego:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.