GROMDA

(VIDEO) „Capo” nie dał rywalowi żadnych szans! Pokonuje „Żołnierza” w drugiej rundzie

Właśnie trwa GROMDA 7, czyli gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Na karce walk znalazły się pojedynki turniejowe, super-fighty oraz wyczekiwany przez kibiców wielki finał „Maximus” vs „Balboa” o 100 tysięcy złotych. GROMDA 7 – wyniki i relacja na żywo.

W turnieju po raz kolejny udział wzięło 8 zawodników. Wielu z nich po raz pierwszy weszło do ringu GROMDY. Powrócili również zawodnicy znani z poprzednich edycji. Według bukmacherów, jaki i większości kibiców faworytem zawodów jest „Hunter”, który powrócił po dyskwalifikacji w walce z „Zadymą”.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Relacja z walki Piotr „Capo” Półchłopek vs Krzysztof „Żołnierz” Ryta

Obaj zawodnicy bez żadnej kalkulacji rzucili się z ciosami. Żołnierz trafił mocnym uderzeniem, ale nie zrobiło to wrażenia na Capo, który po chwili zaczął zyskiwać przewagę. Potężnymi ciosami na korpus posłał rywala na deski. Po chwili doszło do ostrej wymiany. Żaden zawodników nie trzymał gardy. Capo przyjął dwa mocne ciosy, ale w ogóle ich nie odczuł. Żołnierz padł na deski. Powrócił, ale szybko ponownie Półchłopek posłał go na matę. Tym razem uratował go gong.

Sprawdź!  Remi Gruchała o starciu z "Góralem" na GROMDA 9: "Los tak chciał. Nie podałem mu ręki, bo ma..."

Żołnierz dwukrotnie zaatakował serią na korpus i od razu na głowę rywala. Capo niewzruszony odpowiedział ciosami, po których rywal padł na deski. Żołnierz ponownie powrócił. Capo cały czas szedł do przodu i trafiał mocnymi na korpus i głowę przeciwnika. Tym razem Ryta nie był już w stanie się podnieść.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.