GROMDA

(VIDEO) SENSACJA! „Hunter” rozbity przez „Mario”, który zastąpił kontuzjowanego „Łapę”!

Właśnie trwa GROMDA 7, czyli gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Na karcie walk znalazły się pojedynki turniejowe, super-fighty oraz wyczekiwany przez kibiców wielki finał „Maximus” vs „Balboa” o 100 tysięcy złotych. GROMDA 7 – wyniki i relacja na żywo.

W turnieju po raz kolejny udział wzięło 8 zawodników. Wielu z nich po raz pierwszy weszło do ringu GROMDY. Powrócili również zawodnicy znani z poprzednich edycji. Według bukmacherów, jaki i większości kibiców faworytem zawodów jest „Hunter”, który powrócił po dyskwalifikacji w walce z „Zadymą”.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Relacja z finału turnieju GROMDA 7 „Hunter” vs „Mario”

W finale Hunter zmierzył się z Mario, który zastąpił kontuzjowanego Łapę. Więcławski zgodził się na starcie z rywalem, który tego wieczoru nie stoczył jeszcze żadnego pojedynku.

Sprawdź!  "Gleba" zawalczy jeszcze w GROMDZIE? Szef federacji zabrał głos: "Szuka poklasku i fejmu. Myślę, że to błędna droga"

Hunter podobnie jak poprzednio od początku starcia wywiera presję i poluje na jeden potężny cios. Zawodnicy na spokojnie, nie ryzykują. Wymieniają mało ciosów. Mario po jednym z uderzeń rozciął twarz przeciwnika. Dalej atakuje obszernymi ciosami, jednak szybki Hunter unika ciosów.

Niespodziewanie po 30 sekundach drugiej rundy Mario posyła Huntera na deski potężnym ciosem! Hunter nie wie, co się dzieje! Sędzia daje mu szansę, ale po kolejnym ciosie przerywa walkę! Nikt się tego nie spodziewał!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.