GROMDA

(VIDEO) „Psycho” powraca na GROMDĘ i wygrywa z „Krychą” po wymęczającej walce

Właśnie trwa GROMDA 7, czyli gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Na karce walk znalazły się pojedynki turniejowe, super-fighty oraz wyczekiwany przez kibiców wielki finał „Maximus” vs „Balboa” o 100 tysięcy złotych. GROMDA 7 – wyniki i relacja na żywo.

W turnieju po raz kolejny udział wzięło 8 zawodników. Wielu z nich po raz pierwszy weszło do ringu GROMDY. Powrócili również zawodnicy znani z poprzednich edycji. Według bukmacherów, jaki i większości kibiców faworytem zawodów jest „Hunter”, który powrócił po dyskwalifikacji w walce z „Zadymą”.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Relacja z walki Krystian „Krycha” Cieślik vs Adam „Psycho” Lazar

Psycho ruszył z mocnymi ciosami na rywala. Przeciwnik schował się za podwójną gardą i przyjmuje masę ciosów. Psycho cały czas w ofensywie. Po minucie obaj zawodnicy mocno zwolnili. Krycha prawdopodobnie próbuje poczekać, aż przeciwnik się wystrzela. Bierze coraz cięższe wdechy i wyprowadza znacznie słabsze ciosy.

Sprawdź!  GROMDA 12. Klimatyczna zapowiedź najbliższej gali! "Wpadajcie na konkretne, osiedlowe solówy!" [VIDEO]

Druga runda ponownie zaczęła się od ofensywy Psycho. Tym razem walka toczy się znacznie spokojniej i zawodnicy nie wymieniają wielu ciosów. Krycha krąży dookoła przeciwnika i wyczekuje na cios. Psycho ponownie rzucił się z serią, jednak rywal spotkał się za podwójną gardą. Przez całą rundę padały głównie pojedyncze ciosy.

Psycho już mocno zmęczony. Krycha na kolanach, jednak nie był liczony. Sędzia uznał, że to potknięcie. Podobnie jak wcześniej, kiedy Psycho rusza z ciosami, rywal chowa się za gardą. Całą odsłonę znacznie bardziej aktywny Lazar, który bez przerwy wyprowadza pojedyncze ciosy. Krycha walczy bardzo spokojnie i wyczekuje odpowiedniego momentu.

Podobnie jak poprzednie rundy Psycho bardzo aktywny, wyprowadza pojedyncze ciosy. Na około minutę do końca Krycha trafił mocnym ciosem, jednak nie poszedł za ciosem. Lazar coraz bardziej wycieńczony. Pod koniec rundy Krycha podkręcił jeszcze tempo. Przed nami ostatnia odsłona, która nie jest ograniczona czasowo. Będzie to spora przewaga dla Cieślika.

Przed nami ostatnia runda. Psycho mimo braku siły cały czas idzie do przodu. Po około 30 sekundach zasypał rywala serią i posłał go na deski. Krycha mógłby narzucić tempo, jednak nadal walczy cały czas bardzo spokojnie. Cieślik w coraz gorszej sytuacji. Mało atakuje i ponownie po serii ciosów pada na deski. Podobna sytuacja miała miejsce jeszcze dwa razy, aż sędzia przerwał starcie.