High League

Gdzie oglądać HIGH League 4 na żywo? Cena PPV. Transmisja LIVE, stream online. Pełna karta walk HIGH League 4

To już dziś! W sobotę, 17 września, o godzinie 20:00 zaczyna się HIGH League 4. Federacja Malika Montany powraca z kolejną hitową kartą walk. Kibice w Arenie Gliwice zobaczą aż 9 niesamowitych pojedynków, a w tym Artur Szpilka vs. Denis Załęcki, „Ferrari” vs. Bomba, czy Natsu vs. Lexy o pas wagi muszej kobiet! Gdzie i jak oglądać HIGH League 4 PPV? Jak wykupić transmisję PPV? Transmisja na żywo, stream online PPV. Czy będzie transmisja HIGH League 4 za darmo?

High League 4 – Transmisja PPV. Cena, ile kosztuje PPV? Gdzie oglądać na żywo High League 4? Karta walk, stream online PPV.

Gdzie oglądać HIGH League 4 PPV?

Sobotnia gala High League 4 PPV to kolejne wydarzenie od jednej z największych federacji freak fight w Polsce. Włodarzem niezmiennie pozostaje Malik Montana, a karta walk jak zawsze zachwyca fanów!

Tego wieczoru odbędzie się 9 ekscytujących pojedynków. Najważniejszym jest ten o pas wagi muszej kobiet – Natsu vs. Lexy. Zawodniczki spotkały się już raz, gdzie tryumfowała Natalia Karczmarczyk. Jak będzie tym razem? Wszystko okaże się podczas transmisji na żywo HIGH League 4 PPV!

Sprawdź!  Włodarz High League Malik Montana komentuje śmierć Mateusza Murańskiego: "Zobaczymy, ile czasu mi zostało na tym świecie. Mam nadzieję, że wystarczająco, aby..."

Co-main evetem ogłoszono starcie czysto sportowe. Artur Szpilka po raz pierwszy przekona się na żywo o atmosferze, jaką potrafią sprawić fani freak fightów! Rywal trafił mu się z najwyższej półki – Denis „Bad Boy” Załęcki!

Kiedy i o której transmisja HIGH League 4 na żywo?

Kiedy i o której HIGH League 4? Gala rozpocznie się już dziś, w sobotę 17 września o godzinie 20:00. Gdzie HIGH League 4? Lokalizacją wydarzenia została Arena Gliwice. Bilety na High League 4 rozeszły się jak ciepłe bułeczki! Kibice oczekują na krwawą wojnę w oktagonie z udziałem Amadeusza „Ferrariego” Roślika i Pawła „Scarface” Bomby. Gdzie obejrzeć HIGH League 4 na żywo? Szczegóły poniżej!

-> Obejrzyj HIGH League 4 NA ŻYWO!

HIGH League 4 – Cena i pakiety PPV. Jak wykupić?

Jak zawsze fani zastanawiają się, gdzie oglądać High League 4 za darmo? Federacja udostępnia tylko i wyłącznie pierwszą walkę. Całą galę High League 4 legalnie oglądać można tylko i wyłącznie po wykupieniu transmisji Pay-Per-View. Aby to zrobić, należy założyć konto pod TYM LINKIEM. Zajmuje to kilka chwil, a bez tego nie można przejść do kolejnego kroku, jakim jest wybór jednej z dwóch opcji High League 4 PPV.

Sprawdź!  Znamy kursy na starcie Szpilka vs Załęcki! Kto faworytem hitowej walki na High League 4?

HIGH League 4 BASIC PPV – wersja podstawowa

 • Transmisja na żywo w jakości 720p
 • Dostęp do zapisu wideo na 24 godziny
 • Cena: od 34,99 zł

HIGH League 4 PPV Premium – wersja rozszerzona

 • Stream LIVE w jakości 1080p
 • Dostęp do zapisu wideo z HIGH League 4 na 7 dni
 • Dostęp do transmisji na żywo z Hejt Roomu
 • Cena: od 39,99 zł

Końcowa cena zależna jest od wybranego sposobu płatności. Doliczona może zostać prowizja. Zakup dowolnego pakietu PPV na HIGH League 4 zapewni pełen stęp do transmisji gali na żywo!

-> Wykup dostęp do HIGH League 4!

Kursy bukmacherskie na HIGH League 4. Gdzie obstawiać?

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Tyburski ostro o "Alberto"! Rzuca mu wyzwanie: "Jesteś największym pozerem. Grasz chojraka, a wychodzi na to, że..."

Co obstawiać na HIGH League 4? Wyłączny bukmacher Fortuna przygotował szereg różnych możliwości do wytypowania. Można obstawić na przykład, ile rund będzie trwała walka, w której się skończy, czy też w jaki sposób. Poniżej znajdziecie przykładowy kupon. Warto pamiętać o ZAKŁADZIE BEZ RYZYKA dla nowych użytkowników!

-> Oglądaj HIGH League 4 na żywo!

Karta walk High League 4

Walka wieczoru:

 • Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs. Lexy Chaplin – o pas wagi muszej High League

Pozostałe walki:

 • Artur „Szpila” Szpilka vs. Denis „Bad Boy” Załęcki
 • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs. Salim Chiboub – o pas mistrzowski niskorosłych High League
 • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs. Paweł „Scarface” Bomba – No Rules
 • Maja Staśko vs. Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
 • Jakub Nowaczkiewicz vs. Cezary „Czaro” Nykiel
 • Jose „Josef Bratan” Simao vs. Krystian „Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
 • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs. Jakub „Kubx” Świtała
 • Konrad Karwat vs. Radosław Słodkiewicz

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.