High League

High League 4 – Transmisja PPV. Cena, ile kosztuje PPV? Gdzie oglądać na żywo High League 4? Karta walk, stream online PPV.

Gala HIGH League 4 odbędzie się już dziś w sobotę 17 września. W oktagonie zobaczymy znane gwiazdy internetu oraz sportu. Pojawi się Artur Szpilka, Denis Załęcki, czy Maja Staśko. Walką wieczoru będzie rewanż Natsu vs. Lexy Chaplin. Ile kosztuje PPV na High League 4? Gdzie kupić i jak oglądać? Transmisja na żywo HIGH League 4. Sprawdź gdzie i jak obejrzeć galę NA ŻYWO.

High League 4: transmisja PPV

Przed nami kolejna gala od federacji, której włodarzem jest „Malik Montana”. Kiedy gala? Już dziś 17 września o godzinie 20:00 rusza HIGH League 4, która skupia uwagę wszystkich kibiców freak fightów! W Arenie Gliwice odbędzie się aż 9 ekscytujących pojedynków. Karta walk HIGH League 4 pełna jest zestawień zarówno freakowych, jak i sportowych!

Najważniejszym pojedynkiem tego wieczoru będzie starcie gwiazd Internetu. „Natsu” spróbuje raz jeszcze pokonać Lexy Chaplin, ale tym razem w stawce znalazł się pas mistrzowski wagi muszej kobiet. Przed nimi zaś na HIGH League 4 zobaczymy hitową walkę: Artur Szpilka vs. Denis Załęcki! Dla obu będzie to drugi pojedynek w formule MMA.

-> High League 4 obejrzysz TUTAJ!

Sprawdź!  (VIDEO) Bandel komentuje konflikt Załęcki vs Don Kasjo: "Denis ma rację. Na jego miejscu bym pojechał mu pod dom i chciałbym to wyjaśnić"

Gdzie oglądać High League 4?

Całą galę możecie obejrzeć tylko i wyłącznie poprzez stream PPV. Gdzie kupić PPV na HIGH League 4? Najprostsza droga wiedzie przez TEN LINK. Do wszystkiego niezbędne jest założenie konta użytkownika, co nie zajmuje więcej, niż minutę!

HIGH League 4 PPV to jedyna szansa, by zobaczyć emocjonującą walkę Amadeusz „Ferrari” Roślik vs. Paweł „Scarface” Bomba. Freak fighterzy zmierzą się na brutalnych zasadach, gdzie dopuszczone będą łokcie, stompy, czy nawet soccer kicki!

High League 4 PPV: Jak wykupić dostęp?

Ile kosztuje PPV HIGH League 4? Jak można znaleźć na stronie federacji, cena PPV zaczyna się od 34,99 zł w wersji podstawowej. Pakiet premium kosztuje 39,99 zł.

HIGH League 4 BASIC PPV – wersja podstawowa

 • Transmisja na żywo w jakości 720p
 • Dostęp do zapisu wideo na 24 godziny

HIGH League 4 PPV Premium

 • Stream LIVE w jakości 1080p
 • Dostęp do zapisu wideo z HIGH League 4 na 7 dni
 • Dostęp do transmisji na żywo z Hejt Roomu
Sprawdź!  Trener Okniński o Arturze Szpilce! "Ma dobry parter, wielu miało go na deskach. Doświadczenie ma większe niż w boksie"

Gala HIGH League 4 nie będzie transmitowana w otwartej telewizji. Za darmo będzie można obejrzeć studio przed galą oraz dwie pierwsze walki. Zmierzą się w nich powracający do MMA Radosław Słodkiewicz z członkiem „Strong Ekipy”, Konradem Karwatem oraz streamerzy: Jakub „Holak” Krawczyk-Holak i Jakub „Kubx” Świtała.

-> Zobacz High League 4 PPV na żywo!

Gdzie obstawić HIGH League 4 PPV?

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Karta walk High League 4

Walka wieczoru:

 • Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs. Lexy Chaplin – o pas wagi muszej High League

Pozostałe walki:

 • Artur „Szpila” Szpilka vs. Denis „Bad Boy” Załęcki
 • Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs. Salim Chiboub – o pas mistrzowski niskorosłych High League
 • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs. Paweł „Scarface” Bomba – No Rules
 • Maja Staśko vs. Ewa „Mrs. Honey” Wyszatycka
 • Jakub Nowaczkiewicz vs. Cezary „Czaro” Nykiel
 • Jose „Josef Bratan” Simao vs. Krystian „Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
 • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs. Jakub „Kubx” Świtała
 • Konrad Karwat vs. Radosław Słodkiewicz
Sprawdź!  Szpilka mocno przygotowuje się do kolejnej walki w MMA: "Potrafi dzwonić o 7 rano i..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.