High League

Okniński w ogniu krytyki. Ponownie uderzył w Dubiela i jego trenera: „To zdjęcie mówi samo za siebie. Już wiem, dlaczego żołądź chciał cię trenować”

Trener Mirosław Okniński po raz kolejny uderza w Marcina Dubiela. Tym razem opublikował na social mediach jego zdjęcie sprzed lat.

Pomiędzy Oknińskim i freak fighterem jest sporo złej krwi. Dubiel na początku swojej przygody ze sportami walki miał okazję przez krótki czas trenować w Akademii Sportów Walki, jednak szybko przeniósł się do innego klubu. Aktualnie przygotowuje się pod okiem Przemysława Szyszki w Uniq Fight Club.

Okniński ponownie atakuje Dubiela

Okniński również nie przepada za Szyszką i wielokrotnie atakował go w social mediach czy na wywiadach. Jeszcze w 2021 roku Dubiel stanął w obronie swojego trenera i opublikował wpis, w którym napisał między innymi:

Miałem okazję uczęszczać na Pana zajęcia przez 3 tygodnie i jedyne co z nich wyniosłem to kontuzja, która ciągnie się za mną od roku. Zero zaangażowania, przesiadywanie na pufie i wydawanie poleceń. Powiedzieć, że Przemek jest o niebo lepszym trenerem to jak nie powiedzieć nic.

Po tym doszło do wymiany zdań i na jakiś czas temat ucichł. Powrócił jednak po ostatniej gali High League 6, kiedy to w wywiadach Okniński ponownie zaatakował Dubiela czy Pawła Tyburskiego, który również trenuje w Uniq Fight Club.

Sprawdź!  (VIDEO) Murański ostro o Alanie po konferencji: "Ten kundel sam się upokarza. Wszędzie gdzie idzie, tam jest bity"

Teraz trener Mirosław na swoim Instagramie zamieścił stare zdjęcie Dubiela. Uderzył nie tylko we freak fightera, ale również jego trenera:

– To zdjęcie mówi samo za siebie, już wiem, dlaczego żołądź chciał Cię trenować. Czy to kobieta, czy to mężczyzna? Czy to prawda, czy to żart? – po czym w komentarzu dodał – To pewnie jakiś narybek do nowego transtivi.

Zapewne trener spodziewał się innej reakcji Internautów. Większość osób skrytykowała postawę Oknińskiego między innymi takimi odpowiedziami:

– Tak się nie zachowuje wysokiej klasy trener…

– Panie Mirku, co ma na celu wstawianie tego zdjęcia?

– Żenujące to, co Pan wyprawia.

– Z trenera zrobił się klaun, który szuka zaczepek i atencji wszędzie za wszelką cenę. Jak ci chłopie nie wstyd? Popatrz na trans tv swojego podopiecznego.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.