High League

Okniński w ogniu krytyki. Ponownie uderzył w Dubiela i jego trenera: „To zdjęcie mówi samo za siebie. Już wiem, dlaczego żołądź chciał cię trenować”

Trener Mirosław Okniński po raz kolejny uderza w Marcina Dubiela. Tym razem opublikował na social mediach jego zdjęcie sprzed lat.

Pomiędzy Oknińskim i freak fighterem jest sporo złej krwi. Dubiel na początku swojej przygody ze sportami walki miał okazję przez krótki czas trenować w Akademii Sportów Walki, jednak szybko przeniósł się do innego klubu. Aktualnie przygotowuje się pod okiem Przemysława Szyszki w Uniq Fight Club.

Okniński ponownie atakuje Dubiela

Okniński również nie przepada za Szyszką i wielokrotnie atakował go w social mediach czy na wywiadach. Jeszcze w 2021 roku Dubiel stanął w obronie swojego trenera i opublikował wpis, w którym napisał między innymi:

Miałem okazję uczęszczać na Pana zajęcia przez 3 tygodnie i jedyne co z nich wyniosłem to kontuzja, która ciągnie się za mną od roku. Zero zaangażowania, przesiadywanie na pufie i wydawanie poleceń. Powiedzieć, że Przemek jest o niebo lepszym trenerem to jak nie powiedzieć nic.

Po tym doszło do wymiany zdań i na jakiś czas temat ucichł. Powrócił jednak po ostatniej gali High League 6, kiedy to w wywiadach Okniński ponownie zaatakował Dubiela czy Pawła Tyburskiego, który również trenuje w Uniq Fight Club.

Sprawdź!  Konflikt z Denisem wpłynął na najbliższych Don Diego! "Sylwia bardzo bała się o córkę. Poprosiła mnie, żebym był ostrożny i uważał"

Teraz trener Mirosław na swoim Instagramie zamieścił stare zdjęcie Dubiela. Uderzył nie tylko we freak fightera, ale również jego trenera:

– To zdjęcie mówi samo za siebie, już wiem, dlaczego żołądź chciał Cię trenować. Czy to kobieta, czy to mężczyzna? Czy to prawda, czy to żart? – po czym w komentarzu dodał – To pewnie jakiś narybek do nowego transtivi.

Zapewne trener spodziewał się innej reakcji Internautów. Większość osób skrytykowała postawę Oknińskiego między innymi takimi odpowiedziami:

– Tak się nie zachowuje wysokiej klasy trener…

– Panie Mirku, co ma na celu wstawianie tego zdjęcia?

– Żenujące to, co Pan wyprawia.

– Z trenera zrobił się klaun, który szuka zaczepek i atencji wszędzie za wszelką cenę. Jak ci chłopie nie wstyd? Popatrz na trans tv swojego podopiecznego.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.