High League

HIGH League 4 – transmisja za darmo. Gdzie obejrzeć galę HIGH League 4 na żywo za darmo? Darmowy stream online!

HIGH League 4 za darmo. Już dziś o 19:00 rozpocznie się studio przed kolejnym wielkim wydarzeniem, jakim niewątpliwie jest HIGH League 4 PPV. W karcie walk nie brakuje wielkich nazwisk, jak Artur Szpilka, czy Denis Załęcki, a w walce wieczoru „Natsu” spotka się z Lexy Chaplin o tytuł mistrzyni wagi muszej! Gdzie oglądać transmisję HIGH League 4 za darmo? Karta walk, cena PPV HIGH League 4.

High League 4 – Transmisja PPV. Cena, ile kosztuje PPV? Gdzie oglądać na żywo High League 4? Karta walk, stream online PPV.

Gala High League 4 rozpocznie się już dziś, czyli w sobotę 17 września o godzinie 20:00. Show federacji, której włodarzem jest Malik Montana to aż 9 walk ekscytujących walk! Wszyscy fani zastanawiają się – gdzie oglądać HIGH League 4 stream za darmo?

HIGH League 4 PPV – transmisja PPV. Cena, ile kosztuje, gdzie kupić dostęp?

Przede wszystkim należy wspomnieć, że wydarzenie w całości transmitowane będzie wyłącznie przez transmisję PPV. Aby wykupić płatny dostęp należy posiadać konto użytkownika, które założyć można klikając TUTAJ. Następnie można przejść do wyboru wersji HIGH League 4 PPV, których są dwie. Czym się różnią? Szczegóły poniżej.

Sprawdź!  Szeliga miał walczyć z Denisem! FAME nie pozwoliło na takie starcie: "Ja się go ku*wa nie boję. Miałem walczyć na High League, ale..."

HIGH League 4 BASIC PPV – wersja podstawowa

  • Transmisja na żywo w jakości 720p
  • Dostęp do zapisu wideo na 24 godziny
  • Cena: od 34,99 zł

HIGH League 4 PPV Premium

  • Stream LIVE w jakości 1080p
  • Dostęp do zapisu wideo z HIGH League 4 na 7 dni
  • Dostęp do transmisji na żywo z Hejt Roomu
  • Cena: od 39,99 zł

Czy można obejrzeć HIGH League 4 bez opłat? Niestety, ale wydarzenie nie będzie dostępne w całości za darmo. Federacja jednak udostępniła pierwszą walkę i ceremonię otwarcia za FREE!

-> Oglądaj HIGH League 4 w PPV!

HIGH League 4: transmisja za darmo!

Kto walczy na HIGH League 4? Karta walk wydarzenia pełna jest emocjonujących zestawień. Nie brak w niej pojedynku typowo sportowego: Artur Szpilka vs. Denis Załęcki. Obaj zawodnicy mają czym uderzyć, co pokazali już w swoich debiutanckich starciach. W tej walce nie zabraknie potężnych grzmotów!

Wiele emocji będzie w brutalnym pojedynku No Rules! Wystąpią tam skonfliktowani freak fighterzy: Amadeusz „Ferrari” Roślik i Paweł „Scarface” Bomba. Po wielu konfrontacjach na konferencjach prasowych fani nie mogą się doczekać tej krwawej bitki!

Sprawdź!  Alan Kwieciński zabrał głos przed walką na High League 3: "Wiecie, że nie boję się wyzwań"

Poniżej stream LIVE z pierwszej walki i ceremonii otwarcia HIGH League 4 ZA DARMO. Aby oglądać galę w całości należy wykupić PPV. Można to zrobić TUTAJ!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.