FAME MMA

FAME MMA 16 LIVE – WYNIKI i relacja na żywo. Kto wygrał?

Wyniki wszystkich walk Fame MMA 16 są niezwykle ciekawe dla wszystkich osób, które nie mogą obejrzeć gali 5 listopada na żywo w PPV. Gala w Arenie Gliwice rusza już za chwilę, a poniżej znajdziecie wyniki walk oraz relację NA ŻYWO z Fame MMA 16!

Kto wygrał na Fame MMA 16? Wyniki wszystkich walk poznamy oczywiście na koniec wydarzenia. W tym artykule będziemy je na bieżąco aktualizować, by każdy, kto nie może obejrzeć transmisji Fame MMA 16 w PPV mógł wiedział o wszystkim, co się wydarzyło!

-> Wykup PPV na FAME 16!

Wyniki wszystkich walk Fame MMA 16

Najważniejszą walką wieczoru będzie starcie internetowych twórców i faworytów wielu kibiców: Marcina Dubiela oraz Mateusza „Tromby” Trąbki. Panowie zamkną kartę 10. walk, które fani i kibice w gliwickiej Arenie, jak i przed ekranami zobaczą na FAME 16 PPV.

Wcześniej zaś do oktagonu powróci niezwykle kontrowersyjna postać – Jacek Murański. Zdawało się, że jego sromotna klęska przez decyzję z Arkiem Tańculą zakończy karierę starego „Murana”, jednak to może stać się dzisiaj. Rywalem najstarszego freak fightera na FAME MMA 16 będzie Robert „Sutonator” Pasut.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis komentuje aferę maczetową: "Dla mnie to jest śmieszne. Wszystko robione pod publikę. Nie róbmy popeliny w Internecie"

Podczas gali, która 5 listopada odbędzie się w Gliwicach zobaczymy sporo nowych twarzy! Debiutanci pojawią się już w pierwszej walce pomiędzy Natanem Marconiem, a „Wiejskim Koksem”. Na Fame MMA 16 po długiej przerwie powróci też popularny „Daro Lew”!

-> OGLĄDAJ FAME MMA 16

Galę FAME MMA 16 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Wszyscy nowi użytkownicy rejestrując się TUTAJ otrzymają możliwość „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymają zwrot na konto główne!

Dostęp do transmisji na żywo FAME MMA 16 PPV możliwy do wykupienia jest TUTAJ. Podczas show, jak zawsze pojawią się najwięksi polscy celebryci i celebrytki, a także światowe gwiazdy ze świata sportu i Internetu! Cena transmisji LIVE zaczyna się już od 34,99 zł.

Fame MMA 16: WYNIKI NA ŻYWO

Sprawdź!  (VIDEO) Murański ostro o Królikowskim i jego gali! "Pokonał Najmana w kategorii idiota roku. Jego świętej pamięci stary..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.