FAME MMA

(VIDEO) „Ferrari” zmasakrował „Hejtera”! Potężne ciosy „Władcy Piekieł” kończą walkę w minutę!

Za nami pojedynek, w którym bukmacherzy nie dawali najmniejszych szans „Hejterowi”. Był on największym underdogiem na całej karcie walk.

Na FAME 16 Mariusz Słoński stoczył swoją 7 walką. Wchodził do klatki, mają na koncie dwa zwycięstwa, trzy porażki i jedno no-contest. „Hejter” nie robił wrażenia swoim bilansem, gdyż pokonał jedynie Olejnika i „Rafonixa”. Zapowiadał jednak, że szykuje coś specjalnego na starcie z „Ferrarim”.

Amadeusz Roślik znany jako „Władca Piekieł” nie ukrywał, że „Hejter” jest dla niego jedynie rozgrzewką przed poważniejszymi wyzwaniami. „Ferrari” ma na swoim koncie już 10 pojedynków. Walczył nie tylko w MMA, ale także w K-1 oraz boksie.

Ostatni pojedynek stoczył wyjątkowo dla federacji High League, a jego wyczyn ponownie obiegł Internet. Potrzebował zaledwie jednego uderzenia, aby brutalnie znokautować Pawła Bombę. Ustrzelony cepem „Scarface” padł na deski i nawet nie był świadomy, że przegrał pojedynek.

Teraz „Ferrari” powrócił do FAME i zapowiadał, że zmiażdży swojego rywala. Podczas wczorajszego face-to-face zapytał nawet, jak to jest wychodzić do klatki ze świadomością, że zostanie się znokautowanym.

Sprawdź!  "Szalony Reporter" w ostrych słowach o kolejnym rywalu Jacka Murańskiego! "Kto bierze z nim walkę, jest ch*jem"

-> OGLĄDAJ FAME 16 NA ŻYWO! <-

RELACJA

Runda 1

Hejter natychmiast rzucił się z latającym kolanem! Ferrari wybronił to i atakuje rywala z góry. Potężne młotki poszły na głowę Słońskiego, który wytrzymuje salwę Amadeusza. Pozycja boczna Roślika, podnosi się i wyprowadza kolejne bomby kończąc Hejtera!

Oficjalny wynik: Amadeusz „Ferrari” Roślik wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.