KSW

Szef KSW potwierdza! Pracuje nad zakontraktowaniem Overeema! Spotkał się z legendą wagi ciężkiej

O potencjalnym angażu Alistaira Overeema kibice mówią od momentu, gdy ten pojawił się w studio jednej z gal KSW. Teraz Martin Lewandowski zdradził, że pracuje nad zakontraktowaniem fightera.

Overeem to kickboxer i zawodnik MMA, który bez wątpienia zasługuje na miano legendy kategorii ciężkiej. W pierwszej formule wygrał 11 z 15 walk i zwyciężył m.in. K-1 World Grand Prix w 2010 roku. Gokhan Saki, Badr Hari czy Peter Aerts.

Natomiast w mieszanych sztukach walki stoczył aż 67 pojedynków i wygrał 47 razy, w tym 25 przez nokaut i 17 przez poddanie. Bił się m.in. w federacji Pride oraz UFC, gdzie ostatni raz mogliśmy oglądać go w akcji w marcu 2021 roku. Przegrał wówczas przez TKO z Alexandrem Volkovem.

KSW chce zakontraktować Overeema

Po odejściu z UFC dołączył do Glory, jednak jak sam zdradził, nie wyklucza potencjalnego starcia MMA. Być może jego kolega Arkadiusz Wrzosek pomoże federacji KSW przekonać go do pojedynku dla polskiej organizacji.

Szef federacji Martin Lewandowski opublikował wczoraj na swoich social mediach zdjęcie ze spotkania z Arkadiuszem Wrzoskiem i Alistairem Overeemem, przy którym napisał – Dobre rozmowy z Wrzoskiem i Overeemem, nie tylko o biznesie sportów walki.

Następnie zdjęcie udostępnił mistrz KSW kategorii ciężkiej Phil de Fries, który zwrócił się do Lewandowskiego, by ten zakontraktował Overeema Sciągnij Ubereema szefie.

Martin Lewandowski w komentarzu przyznał, że taki właśnie ma plan – Pracuję nad tym! – wyjaśnił.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Przeżyjmy to jeszcze raz czyli najlepsze akcje z gali KSW 61 [WIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.