FAME MMA

(VIDEO) „Daro Lew” rozbity w 1 rundzie! Przegrywa 12 walkę w karierze!

Za nami jedna z najbardziej wyczekiwanych walk dzisiejszej gali FAME 16. Dla wielu kibiców to właśnie to zestawienie jest prawdziwym main eventem.

Do FAME powrócił Dariusz Kaźmierzczuk, czyli „Daro Lew”, który stoczył 13 pojedynek w karierze. Do klatki wchodził z bilansem 11 porażek i 1 wygranej. Miał okazję mierzyć się z takimi rywalami jak Szymon Kołecki czy Marcin Najman, a wszystkie jego walki zakończyły się już w pierwszej rundzie.

Tym razem nie walczył jednak w MMA, a w K-1. Niektórzy kibice uważali, że może to dać mu przewagę, gdyż większość porażek odniósł w parterze. Dodatkowo był sporo cięższy od „FIlipka”, który stoczył swoją piątą walkę w federacji FAME. Wcześniej wszystkie jego walki kończyły się przez decyzję i dwukrotnie to ręka rapera wędrowała w górę.

Pomiędzy zawodnikami była zła krew, ale tylko z jednej strony. „Filipek” był bardzo spokojny przed starciem i próbował prowokować rywala, między innymi wierszem, który przeczytał podczas ich programu F2F. W odpowiedzi „Daro Lew” zdissował go przy okazji wczorajszego ważenia.

Sprawdź!  (VIDEO) Alan zdenerwowany pytaniem dziennikarza! "Wy ku*wa oceniacie cały czas, mnie to denerwuje. Nie wiecie, jak to jest"

Kaźmierczuk chciał także zaatakować rapera, ale został zatrzymany przez ochronę. Po ostatniej konfrontacji zapowiedział, że „Filipek” zostanie ciężko znokautowany.

-> OGLĄDAJ FAME 16 NA ŻYWO! <-

RELACJA

Runda 1

„Daro Lew” na początek prostych, Filip z kolei poluje na potężny prawy overhand. Szybko rusza się raper, doskakuje z prostym na brzuch. Widać jednak przewagę warunków Kaźmierczuka, który trafia oponenta! Marcinek doskakuje z potężnym cepem, który sięga głowy „Daro Lwa”. Kaźmierczuk dobrze punktuje i rozbija twarz rapera, trafił też spinning backfistem! Doszedł Filip Marcinek z potężną serią i trafia „Daro Lwa”! Liczenie, Kaźmierczuk wraca do gry, ale zaraz szybka seria i kolejne liczenie, a sędzia zaraz kończy walkę!

Oficjalny wynik: Filip „Filipek” Marcinek wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.