FAME MMA

(VIDEO) „Daro Lew” rozbity w 1 rundzie! Przegrywa 12 walkę w karierze!

Za nami jedna z najbardziej wyczekiwanych walk dzisiejszej gali FAME 16. Dla wielu kibiców to właśnie to zestawienie jest prawdziwym main eventem.

Do FAME powrócił Dariusz Kaźmierzczuk, czyli „Daro Lew”, który stoczył 13 pojedynek w karierze. Do klatki wchodził z bilansem 11 porażek i 1 wygranej. Miał okazję mierzyć się z takimi rywalami jak Szymon Kołecki czy Marcin Najman, a wszystkie jego walki zakończyły się już w pierwszej rundzie.

Tym razem nie walczył jednak w MMA, a w K-1. Niektórzy kibice uważali, że może to dać mu przewagę, gdyż większość porażek odniósł w parterze. Dodatkowo był sporo cięższy od „FIlipka”, który stoczył swoją piątą walkę w federacji FAME. Wcześniej wszystkie jego walki kończyły się przez decyzję i dwukrotnie to ręka rapera wędrowała w górę.

Pomiędzy zawodnikami była zła krew, ale tylko z jednej strony. „Filipek” był bardzo spokojny przed starciem i próbował prowokować rywala, między innymi wierszem, który przeczytał podczas ich programu F2F. W odpowiedzi „Daro Lew” zdissował go przy okazji wczorajszego ważenia.

Sprawdź!  Specjalne zasady w strefie VIP podczas Fame MMA 15! Wiadomo, kto za tym stoi! "Jak czujesz, że ci się odkleja..."

Kaźmierczuk chciał także zaatakować rapera, ale został zatrzymany przez ochronę. Po ostatniej konfrontacji zapowiedział, że „Filipek” zostanie ciężko znokautowany.

-> OGLĄDAJ FAME 16 NA ŻYWO! <-

RELACJA

Runda 1

„Daro Lew” na początek prostych, Filip z kolei poluje na potężny prawy overhand. Szybko rusza się raper, doskakuje z prostym na brzuch. Widać jednak przewagę warunków Kaźmierczuka, który trafia oponenta! Marcinek doskakuje z potężnym cepem, który sięga głowy „Daro Lwa”. Kaźmierczuk dobrze punktuje i rozbija twarz rapera, trafił też spinning backfistem! Doszedł Filip Marcinek z potężną serią i trafia „Daro Lwa”! Liczenie, Kaźmierczuk wraca do gry, ale zaraz szybka seria i kolejne liczenie, a sędzia zaraz kończy walkę!

Oficjalny wynik: Filip „Filipek” Marcinek wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.