FAME MMA

(VIDEO) „Wielki Bu” uderza w Murańskiego! „Żeby ludzie czuli się bezpiecznie i wiadomo było, że tej podłej kreatury tu nie ma”

Jak wiemy, Jacek Murański przed galą FAME 16 został wyrzucony z gdańskiego klubu, w którym przygotowywał się do poprzednich walk. Teraz „Wielki Bu” potwierdził, że CrossCore to strefa wolna od „podłej kreatury”.

Nie znamy zbyt wielu szczegółów tej sprawy, jednak zarówno „Wieki Bu”, jak i Robert Maruszak, w kilku wywiadach potwierdzili, że Jacek Murański ma zakaz trenowania w Gdańsku:

Jacek Murański nie trenuje i nigdy nie będzie trenował ani u mnie, ani u nikogo w Gdańsku – wyjaśnił trener Maruszak w rozmowie z fansportu.pl

Co ciekawe, Jacek zapewniał, że jest inaczej. W rozmowie z Hubertem Mściwujewskim zapytany o to, gdzie trenuje i czy dostał bana, odpowiedział – W Gdańsku. Jaki ban, k**wa…! Co to znaczy? Z czego to wyssałeś? (…) Bzdura, oczywiście, że w Gdańsku.

Na te słowa odpowiedział „Wielki Bu”, który zdradził, że Jacek próbował znaleźć trenera w Gdańsku, jednak był wyrzucany z kolejnych klubów:

Co do „zakazu” trenowania w Gdańsku, to kompletnie nie moja sprawa, ale z tego, co wiem, kreatura próbuje znaleźć na siłę trenera w Gdańsku, ale jest notorycznie wypraszany z sal, więc nie zdziwiłoby mnie, nawet gdyby zaczął ćwiczyć na komisariacie lub prewencji, byle tylko udowodnić, że w Gdańsku – stwierdził na swoich social mediach.

Sprawdź!  FAME 19. Tyburski ponowie pokonuje Alberto! Rozbił rywala w drugiej rundzie! [WIDEO]

„Strefa wolna od podłej kreatury”

Teraz opublikował kolejne nagranie odnośnie całej sprawy, na którym nakleił na drzwiach do sali treningowej wlepkę wybraną przez kibiców. Potwierdza ona, że CrossCore to „Strefa wolna od podłej kreatury”, czyli Jacka Murańskiego:

– Żeby frekwencja na sali rosła, ludzie czuli się bezpieczni i wiadomo było, że tej podłej kreatury tu nie ma. Siłownia jest bezpieczna.

Na następnym story odniósł się do media treningu starego „Murana”, który obiegł Internet i powstało z niego wiele memów:

– Możecie być spokojni. PSYCHICZNIE CHORA PODŁA KREATURA nie zastosuje na was chwytu zaprezentowanego podczas media treningu „JAJAMI O JAPĘ”. Nauczył się tego już po wyrzuceniu z tej sali!

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Denis Załęcki mocno o Tańculi: "Dużo stracił w oczach wszystkich. On chciał się bić w KSW z zawodowcami. Moim zdaniem jest..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.