FAME MMA

(VIDEO) DOMINACJA Pasuta! Kończy Murańskiego w drugiej rundzie na FAME 16!

Za nami co-main event gali FAME 16. Przed nami już tylko jedno starcie, w którym dojdzie do pojedynku Marcina Dubiela z Mateuszem „Trombą” Trąbką.

Do klatki powrócił Jacek Murański, który w ostatnim czasie musi mierzyć się z dużą krytyką. Coraz głośniej mówi się o tym, że wielkimi krokami zbliża się koniec starego „Murana” w FAME. Między innymi podczas ostatniej konferencji Sylwester Wardęga postawił warunek, że odejdzie z organizacji, jeśli Jacek nie zostanie wyrzucony.

Podczas dzisiejszej gali „Muran” stoczył swój trzeci pojedynek. Wcześniej dwukrotnie w klatce rzymskiej walczył z Arkadiuszem Tańculą i za każdym razem został zmiażdżony przez rywala. „Aroy” nie dał mu najmniejszych szans i rozbijał go przez całe pięć rund.

Tym razem starcie odbyło się w normalnym oktagonie, a rywalem Jacka był Robert Pasut. Dla „Sutonatora” była to druga walka freakowa. W debiucie zmierzył się z „Japczanem”, którego skończył przed czasem. Co ciekawe, to że przyjął walkę z Murańskim, mocno nie spodobało się Tańculi.

„Aroy” w mocnych słowach obrażał Pasuta i stwierdził nawet, że ten zachowuje się jak „sprzedajna ku*wa”. Wiele osób stanęło jednak za „Sutonatorem”, nie tylko kibice, ale także inni zawodnicy.

Sprawdź!  Kolejny zawodnik KSW czeka na debiut w FAME! Erko Jun miał walczyć już w ubiegłym roku: "Mam nadzieję, że tym razem nikt nie będzie się bał"

-> OGLĄDAJ FAME 16 NA ŻYWO! <-

RELACJA

Runda 1

Pasut zaczyna niskimi kopnięciami, Murański wypuszcza sierpy. Szukał Muran obalenia, ale sam ląduje na deskach! Dobrze pracuje Robert i zdobywa dosiad! Jacek Murański ucieka, ale daje rywalowi wskoczyć za plecy! Sutonator szuka duszenia, ogromne tarapaty starego Murana! Pasut przekłada rękę, tragiczna sytuacja Murańskiego, ale odpuszcza Robert! Odwraca sytuację jeszcze Jacek, Pasut stracił sporo sił. Muran unika ciosów i trafia dwoma prawymi.

Runda 2

Muran ruszył z serią, ale kapitalnie kontruje Robert Pasut! Ląduje na deskach Murański, a oponent zdobywa dosiad. Nawałnica ciosów, Sutonator stracił dużo się, ale szukał jeszcze duszenia trójkątnego. Potężne młotki spadają na głowę Murana, który stara się bronić jak może. Całkowita dominacja ze strony Pasuta trwała aż do przerwania walki przez sędziego! Oficjalny wynik:

Robert „Sutonator” Pasut wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.