FAME MMA

(VIDEO) Zalana krwią „Martirenti” przegrywa na FAME 16! Jaroniewska kończy pojedynek w drugiej rundzie!

Za nami drugie starcie gali FAME 16. Tym razem był to jedyny dzisiejszego wieczoru pojedynek kobiet, w którym „Martirenti” zmierzyła się z Wiktorią Jaroniewską.

Marta Rentel powróciła do FAME po rocznej przerwie, żeby stoczyć swój trzeci pojedynek w życiu. Stanęła przed szansą na zdobycie pierwszego zwycięstwa, gdyż poprzednie dwa starcia zakończyły się jej porażką. W debiucie przegrała z „Linkimaster”, a w drugiej walce została pokonana przez „Zusje”.

Rywalką Rentel była Wiktoria Jaroniewska, którą bukmacherzy stawiali w roli ogromnej faworyt. Dla zawodniczki była to druga walka w życiu. W debiucie wzięła starcie na zastępstwo i zmierzyła się z „Laluną”. Pewnie rozbiła na dystansie trzech rund i wygrała po decyzji sędziów.

-> OGLĄDAJ FAME 16 NA ŻYWO! <-

RELACJA

Runda 1

„Martirenti” próbowała tworzyć dystans kopnięciami, ale “Wiki” z łatwością podchodzi z mocnym lewym. Naruszona Marta, ale chwilę wcześniej wyprowadziła dobre wysokie kopnięcie. Bardzo mocny lewy overhand Jaroniewskiej dochodzi głowy rywalki! „Martirenti” z uparciem wyprowadza kopnięcia, dobrze to wygląda, ale “Wiki” jakby w ogóle nie odczuwała ciosów oponentki. Dobry prawy Rentel, wyprowadza celne proste i nietrafiony superman punch. Z upartością atakuje prawym high kickiem „Martirenti”, skraca dystans oponentka, ale zaraz obrywa mocnym prawym. Kolejne kopnięcie przechwycone i “Wiki” przewraca „Martirenti”!

Sprawdź!  Murański chce "zdeptać" Marcina Wrzoska! Jest mocna odpowiedź: "Po tym, co pokazałeś, to możesz kupę na trawniku zdeptać"

Runda 2

Jaroniewska mocno naciska, „Martirenti” ucieka z klinczu i zaraz sama atakuje serią ciosów. Kolejne kopnięcia Rentel, “Wiki” obrywa, ale kontruje i przewraca rywalkę po wyłapanym high kicku! Pełny dosiad Jaroniewskiej i zasypuje „Martirenti” ciosami aż do przerwania walki przez sędziego Piotra Jarosza!

Oficjalny wynik: Wiktoria „Wiki” Jaroniewska wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.