FAME MMA

(VIDEO) Dubiel dominuje w main evencie FAME 16! Błyskawicznie rozbija „Trombę”!

Właśnie rozstrzygnął się main event i tym samym zakończyła się gala FAME 16, podczas ktorej nie brakowało ciekawych zestawień oraz ogromnych emocji.

Dzisiejszego wieczoru oglądaliśmy między innymi starcie Jacka Murańskiego z Robertem Pasutem, czy powrót do klatki Alana Kwiecińskiego, który w formule bokserskiej zmierzył się z debiutującym Patrykiem „Bandurą” Bandurskim. Na FAME 16 zostały także wyjaśnione konflikt pomiędzy „Szymoolem” oraz „Dzinoldem”, a także „Patrykosem” i „Polakiem”.

W main evencie gali doszło do starcia dwóch popularnych influencerów Marcina Dubiela i Mateusza Trąbki. W oczach bukmacherów sporym faworytem był pierwszy z zawodników, który jest bardziej doświadczony. Wychodził do klatki z bilansem 3 zwycięstw i 2 porażek.

Natomiast dla „Tromby” była to dopiero druga walka w życiu. Zadebiutował na gali FAME 14, podczas której zmierzył się z Tomaszem Działowym znanym jako „Gimper”. Starcie zakończyło się w drugiej odsłonie na korzyść „Tromby”.

RELACJA

Runda 1

Dubiel zaczyna serią potężnych ciosów, a „Tromba” szuka obalenia! Dobra obrona zawodnika Unique Fight Club, dociska Mateusza do siatki! Trafia kolanem zasypuje ciosami i wygrywa walkę już w 1. rundzie!

Sprawdź!  Borys Mańkowski ostro o "sprzedaniu się" w Fame MMA: "Nawet jakbym miał dać dupy, ale za to uratować cztery życia, to..."

Oficjalny wynik: Marcin Dubiel wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.