UFC

DANA WHITE POTWIERDZA: Volkanovski vs. Ortega na UFC 266!

Już wiemy oficjalnie! Na łamach Submission Radio prezydent UFC, Dana White potwierdził walkę o pas wagi piórkowej: Alexander Volkanovski vs. Brian Ortega!

Przełożone starcie

Początkowo Panowie mieli zmierzyć się w marcu. Plany pokrzyżowało zarażenie się koronawirusem przez mistrza. Kwestią czasu była ponowna próba doprowadzenia do tego starcia. Włodarze UFC połączyli to z powrotem show The Ultimate Fighter obsadzając Australijczyka i Amerykanina w roli trenerów.

Gala UFC 266 ma odbyć się 4 września, aczkolwiek nieznana jest jeszcze jej lokalizacja. Zapytany przez Submission Radio o to, kiedy Volkanovski vs. Ortega się odbędzie, Dana White odpowiedział:

UFC 266. Tak, zaplanowaliśmy ją właśnie wtedy.

Covid nadal miesza

W związku z wciąż panującą pandemią największa organizacja MMA na świecie nadal nie zabookowała w stu procentach żadnej areny na galę. Main eventem ma być starcie o pas wagi półciężkiej: Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira. Cały czas możliwa jest zmiana daty.

Jeszcze nie znamy konkretów na temat 266. Mówimy o wrześniu, ale wiecie… W tych czasach nic nie wiadomo. Zmierzamy w dobrym kierunku jako świat, nie wiem co z Kanadą, czy Australią… Ale wszystko idzie we właściwą stronę.

Krótko podsumowując: wiemy, że Alexander Volkanovski i Brian Ortega zmierzą się niebawem. Po obejrzeniu ich interakcji w najnowszym TUF’ie fani na pewno z ciekawością będą chcieli obejrzeć ich walkę!

Sprawdź!  Przepychanka na ważeniu przed jutrzejszą galą UFC! Jeremy Stephens agresywnie odpycha Drakkara Klose [WIDEO]

Źródło: Submission Radio.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *