Punch Down

„Zaleś” dostaje szokujące wiadomości po śmierci „Walusia”! Jedna z kobiet radzi mu, żeby się zabił! „Zrobisz dobrze dla rodziny Walusia”

Dawid „Zaleś” Zalewski na swoich social mediach opublikował wiadomość, jaką dostał od jednej z Internautek po śmierci Artura „Walusia” Walczaka.

W piątek nad ranem media obiegła tragiczna informacja o śmierci Artura Walczaka, zawodnika PunchDown, który po ostatniej gali trafił do szpitala. „Waluś” w półfinale zmierzył się z „Zalesiem”, po którego ciosie został ciężko znokautowany i wyniesiony ze sceny.

Krótko po przegranej walce potrzebował pomocy medycznej. Następnie we wrocławskim szpitalu przeszedł operację i został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. Już wtedy pod adresem „Zalesia” padło wiele mocnych słów, a Internauci obwiniali go o stan zdrowia rywala.

Lekarze po około miesiącu próbowali wybudzić Walczaka ze śpiączki. Niestety, jak przekazał szpital, zawodnik, a powodem zgonu była niewydolność wielonarządowa wynikająca z nieodwracalnego uszkodzenia centralnego układu nerwowego.

Na swoich social mediach „Zaleś” zamieścił wpis, w którym pożegnał Walczaka:

– Artur „Walus” Walczak zdecydowanie za szybko!!!! Spoczywaj w pokoju. Jest mi mega przykro, że nie udało się wygrać tobie tej walki, którą w ostatnich dniach toczyłeś w szpitalu, ja wierzyłem, że będzie dobrze!!!! Niestety tym razem się nie udało. Będę cię wspominać bardzo miło… Byłeś dla mnie w pewnym stopniu autorytetem, że w twoim wieku wypracowałeś taką sylwetkę i pamiętam to, jak dziś, kiedy jechaliśmy razem do Warszawy, mówiłem, że chciałbym wyglądać tak jak ty w przyszłości. Przykro mi 😔 do zobaczenia po drugiej stronie.
Wyrazy współczucia dla rodziny😔

Kiedy media obiegła informacja o śmierci Walczaka, w sieci pojawiło się wiele ostrych komentarzy pod adresem „Zalesia”. Internauci twierdzą, że „zabił” swojego rywala, nazywają go „mordercą”, czy też liczą na to, że odpowie za to przed sądem.

Sprawdź!  (VIDEO) Mistrz "Kostrześ" powraca na PunchDown 5. Przesyła wiadomość do Zalewskiego: "Mam nadzieję, że..."

Zawodnik dostaje również wiadomości prywatne. Jedna z kobiet napisała, że powinien się powiesić. „Zaleś” udostępnił tę wiadomość na swoich social mediach.

Powieś się, zrobisz dobrze dla rodziny Walusia – napisała kobieta, z którą Zalewski próbował się skontaktować, jednak już nie odpowiedziała na jego wiadomości.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.