The War

(VIDEO) Brutalne starcie 2vs2 na gołe pięści! „Wilki” w 25 sekund rozbili „Soldiers”!

Za nami kolejna edycja gali The War. Na karcie walk ponownie znalazły się walki w nowych formułach, tym razem po raz pierwszy zobaczyliśmy starcie 2vs2.

Na gali The War 3 swoich sił spróbowali zarówno mężczyźni, jak i kobiety. W 4-osobowym turnieju kobiet zwycięstwo odniosła Lila, która pokonała „Dzikuskę” i „Sashę„. Natomiast pojedynek 3vs3 wygrały „Devils”, które rozbiły ekipę „Vipers”.

Turniej mężczyzn, w którym wzięło udział 8 zawodników, zwyciężył Rosa. Najpierw znokautował „Kornika”, po czym przeszedł do finału, gdyż jego rywal nie był w stanie stoczyć pojedynku. W ostatnim etapie zmierzył się z Soroko. Walka zakończyła się w przerwie, gdyż drugi z zawodników zaczął tracić przytomność i nie był w stanie kontynuować starcia.

Soroko swoim występem na The War 3 zrobił ogromny szum w social mediach za sprawą swojego stylu walki, brutalnego faulu oraz wywiadów, jakie udzielił po soccer kicku na „Szachcie”.

Poniżej możesz sprawdzić nagranie, na którym Soroko kopnął w głowę leżącego rywala:

(VIDEO) Dyskwalifikacja po brutalnym kopnięciu w głowę leżącego rywala! Koszmarny soccer kick na gali The War!

Sprawdź!  Nagranie z legalnej ustawki 5vs5! Niepotrzebne dobijanie przeciwnika po nokaucie i spóźniona reakcja sędziego (VIDEO)

The War 3 to również legalna ustawka, czyli pojedynek 5vs5, który był wyjątkowo brutalny. Przez opóźnioną reakcję sędziego jeden z zawodników został ciężko znokautowany, po czym przyjął kilka potężnych ciosów, od rywala, który nie przestawał go dobijać.

Nagranie z legalnej ustawki 5vs5! Niepotrzebne dobijanie przeciwnika po nokaucie i spóźniona reakcja sędziego (VIDEO)

Na minionej gali odbyło się także starcie 2vs2. Takiej formuł nie mieliśmy jeszcze okazji oglądać. W starciu „Wilki” zmierzyli się z ekipą „Soldiers” i jeszcze przed wejściem do klatki, wyglądali na znacznie bardziej pewnych siebie. Pojedynek trwał zaledwie 25 sekund. Tyle „Wilki” potrzebowali na rozbicie swoich rywali.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki zapowiada walkę Soroko o mistrzowski pas The War! "Bardzo charakterny. Od razu go polubiłem, mam duży szacunek do niego"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.