The War

(VIDEO) Brutalne starcie 2vs2 na gołe pięści! „Wilki” w 25 sekund rozbili „Soldiers”!

Za nami kolejna edycja gali The War. Na karcie walk ponownie znalazły się walki w nowych formułach, tym razem po raz pierwszy zobaczyliśmy starcie 2vs2.

Na gali The War 3 swoich sił spróbowali zarówno mężczyźni, jak i kobiety. W 4-osobowym turnieju kobiet zwycięstwo odniosła Lila, która pokonała „Dzikuskę” i „Sashę„. Natomiast pojedynek 3vs3 wygrały „Devils”, które rozbiły ekipę „Vipers”.

Turniej mężczyzn, w którym wzięło udział 8 zawodników, zwyciężył Rosa. Najpierw znokautował „Kornika”, po czym przeszedł do finału, gdyż jego rywal nie był w stanie stoczyć pojedynku. W ostatnim etapie zmierzył się z Soroko. Walka zakończyła się w przerwie, gdyż drugi z zawodników zaczął tracić przytomność i nie był w stanie kontynuować starcia.

Soroko swoim występem na The War 3 zrobił ogromny szum w social mediach za sprawą swojego stylu walki, brutalnego faulu oraz wywiadów, jakie udzielił po soccer kicku na „Szachcie”.

Poniżej możesz sprawdzić nagranie, na którym Soroko kopnął w głowę leżącego rywala:

(VIDEO) Dyskwalifikacja po brutalnym kopnięciu w głowę leżącego rywala! Koszmarny soccer kick na gali The War!

Sprawdź!  [WIDEO] Denis Załęcki ocenia historyczną walkę kobiet na THE WAR 2: "Tak się napi***alały, że masakra

The War 3 to również legalna ustawka, czyli pojedynek 5vs5, który był wyjątkowo brutalny. Przez opóźnioną reakcję sędziego jeden z zawodników został ciężko znokautowany, po czym przyjął kilka potężnych ciosów, od rywala, który nie przestawał go dobijać.

Nagranie z legalnej ustawki 5vs5! Niepotrzebne dobijanie przeciwnika po nokaucie i spóźniona reakcja sędziego (VIDEO)

Na minionej gali odbyło się także starcie 2vs2. Takiej formuł nie mieliśmy jeszcze okazji oglądać. W starciu „Wilki” zmierzyli się z ekipą „Soldiers” i jeszcze przed wejściem do klatki, wyglądali na znacznie bardziej pewnych siebie. Pojedynek trwał zaledwie 25 sekund. Tyle „Wilki” potrzebowali na rozbicie swoich rywali.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  (VIDEO) Dwa finały 3vs3 na kolejnej gali The War! "Elana & Stal z Górnikiem Wałbrzych, do tego finał Gladiatorów z ekipą Trevisa"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *