The War

(VIDEO) Dyskwalifikacja po brutalnym kopnięciu w głowę leżącego rywala! Koszmarny soccer kick na gali The War!

Za nami trzecia edycja gali The War. Po raz kolejny byliśmy świadkami brutalnych pojedynków na gołe pięści i ciężkich nokautów.

Podczas wczorajszego wydarzenia odbyły się starcia w kilku formułach. Swój własny turniej 1vs1 rozegrały kobiety, które zawalczyły również 3 vs 3. Podobne pojedynki stoczyli mężczyźni. Zmierzyli się oni w formule 5 vs 5, 2 vs 2 oraz w turnieju 1 vs 1.

Swoich sił w turnieju mężczyzn spróbował Soroko, który w pierwszym etapie zawalczył z Szachtą. W pierwszej odsłonie Soroko aż cztery razy leżał na deskach, jednak nie zamierzał ustępować rywalowi. Zawodnik mógł wygrać ten pojedynek, ale został zdyskwalifikowany już w drugiej odsłonie.

Kiedy Szachta wylądował pod siatką, Soroko wyprowadził mocnego soccer kicka, którym trafił prosto w głowę rywala. Sędzia przerwał starcie, a do klatki weszli lekarze, którzy przez dłuższą chwilę sprawdzali, czy nic się nie stało znokautowanemu zawodnikowi.

Na tej samej gali odbył się pojedynek 5vs5. Nagranie z brutalnego starcia znajdziesz tutaj:

Jest nagranie z legalnej ustawki 5vs5! Niepotrzebne dobijanie przeciwnika po nokaucie i spóźniona reakcja sędziego (VIDEO)

Po dyskwalifikacji Soroko został zapytany o to, dlaczego wyprowadził nielegalnego soccer kicka.

Sprawdź!  (VIDEO) "Wielki Bu" zmierzy się z Denisem? "Musimy oczyścić atmosferę. Bez różnicy czy we freakach, czy za garażami"

Samo z siebie, z podwórka jestem ku*wa. I co ku*wa? Co źle ku*wa? Przepraszam go ku*wa! Szacuneczek ku*wa, a nie ku*wa darcie ryja ku*wa! – wykrzyczał po przegranej walce. 

Soroko został zdyskwalifikowany już w pierwszym starciu, jednak to nie był jego ostatni pojedynek tego wieczoru. Zastąpił on kontuzjowanego zawodnika i w półfinale zmierzył się z „Szajbą”, którego pokonał przez nokaut.

Następnie w finale zawalczył z Rosą. Był to pojedynek najwyższego i najniższego zawodnika całego turnieju. Soroko ma bowiem ponad 2 metry, natomiast jego rywal 173 centymetrów wzrostu.

Starcie tym razem zakończyło się porażką Soroko, który nie wytrzymał kondycyjnie i w trakcie przerwy stracił przytomność. Kiedy ją odzyskiwał, chciał wrócić do pojedynku, jednak lekarze na to nie pozwolili, gdyż nie mógł ustać o własnych siłach.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Michał Materla zawalczy na The War? Denis Załęcki odpowiada! "Dogadujemy się. Może 2vs2. Chciałbym być z nim w teamie"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.