Punch Down

(VIDEO) Ojciec „Zalesia” miał pobić „Bonusa BGC”! „Wyżył się na mnie. Bił mnie i kopał w szatni. Groził mi śmiercią”

Piotr Witczak znany jako „Bonus BGC” przekazał szokujące informacje. Miał zostać pobity przez ojca mistrza organizacji PunchDown.

Na gali PunchDown 5 doszło do tragicznych wydarzeń. W jednym z pojedynków „Zaleś” zmierzył się z Arturem Walczakiem. Po potężnym liściu „Waluś” został znokautowany i opuścił scenę zniesiony przez ratowników medycznych na noszach.

Niedługo później zawodnik musiał być przetransportowany do szpitala, gdzie zapadł w śpiączkę. Niestety nie udało się uratować Walczaka, który zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

„Bonus BGC” pobity na siłowni

Całą sprawę relacjonował „Bonus BGC”, który między innymi udał się do szpitala. Freak fighter publicznie za pośrednictwem social mediów wyjaśniał, jak wygląda sytuacja. O tragicznych wydarzeniach było bardzo głośno, a wiele osób mocno krytykowało „Zalesia”, sugerując że to on jest winny śmierci Walczaka.

Jak się teraz okazało, „Bonus BGC” w odpowiedzi na nagłośnienie całej sprawy, miał zostać pobity przez ojca „Zalesia”. Freak fighter boi się o swoje życie, a w social mediach opublikował nagranie z siłowni, gdzie spotkał swojego oprawcę oraz dodał wyjaśnienia:

Sprawdź!  PunchDown 5 PPV - jak wykupić? Gdzie oglądać? Transmisja PPV

– Kiedy ojciec Dawida Zalewskiego @zales2102 połamie ci szczękę poza kamerami. Nie mogę nic mówić i mam uszczerbek na zdrowiu. Ojciec Dawida Zalewskiego wyżył się dzisiaj na mnie na siłowni w Obornikach, bił mnie i kopał w szatni. Groził mi śmiercią, że mnie zakopie za to, że postawiłem się za Arturem Walusiem Walczakiem, który zmarł po ciosie Dawida Zalewskiego jego syna na Punchdown 5.

– Pobił mnie za to, że do końca byłem za swoim Przyjacielem i nagrywałem relację o jego tragicznym stanie zdrowia. Tak postępuje prawdziwy Przyjaciel, idzie do końca w ogień. Widzicie tutaj gangstera, który rządzi Obornikami. Wstawiam to na wypadek, jeśli coś by mi się stało, bo dosadnie usłyszałem, że mnie zabije.

Niestety oryginalny wpis zniknął już z social mediów „Bonusa BGC”. Wpis i nagranie wciąż można znaleźć udostępnione przez innych Internautów.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Właściciel organizacji PunchDown o debiucie ogromnego Zuluzinho: "Ma rozmiar 8 czy 9 XL, jego koszulką można nakryć samochód"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.