Punch Down

PunchDown 5 już w piątek! W pojedynkach na liście zawalczy Ewa Piątkowska, czy ważący 180 kg Zuluzinho z Brazylii

W najbliższy piątek we wrocławskim klubie Studio P1 The Next Level odbędzie się uczta dla fanów mocnych wrażeń. Zdobywający światową popularność slap fighting robi furorę również w Polsce.

W walce wieczoru na gali TOTALbet PunchDown 5 zmierzą się Bodybuilderka Monika „Waldek” Rozmuz-Quandt z Ewą Piątkowską, pierwszą polską mistrzynią Europy i mistrzynią świata WBC, najbardziej prestiżowej federacji bokserskiej. Widzowie zobaczą również pojedynek Esmeraldy Godlewskiej i Patrycji „Patusi” Karczewskiej znanej z Projektu Lady.

Kto jeszcze zmierzy się na piątkowej gali?

W międzynarodowym turnieju slap fightingu weźmie udział 16 zawodników, a wśród nich: Dwukrotny Mistrz PunchDown – Dawid „Zaleś” Zalewski, Mistrz PunchDown 4 – Marcin „Kostrześ” Kostrzewski, Półfinalista PunchDown 3 – Strongman Artur „Waluś” Walczak, Armwrestler Marek „Maras” Neryng, Wielokrotny Mistrz Świata w trójboju siłowym – Słowak Nikolas „Predator” Tóth, Reprezentant Słowacji w Armwrestlingu – Peter „Aligator” Truchlik oraz Brazylijczyk Wágner da Conceição Martins, znany na całym świecie jako Zuluzinho – legendarny, 2-metrowy profesjonalny zawodnik MMA oraz vale tudo. Znany z występów Pride FC i pojedynków m.in. z Fedorem Emelianenko. Co ciekawe to nie pierwszy kontakt „Little Zulu” ze slap fightingiem, ponieważ w 2020 roku zmierzył się z występującym na PunchDown 3 Vasilym „The Dumpling” Kamotskiym.

Polska organizacja PunchDown zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Wśród licznych aktywności federacja PunchDown jest m.in. założycielem WSFA (ang. World Slap Fighting Alliance) – inicjatywy mającej na celu przybliżenie zasad slap fightingu, promocję profesjonalnych federacji oraz prowadzenie międzynarodowego rankingu pro slap fighterów.

Sprawdź!  Organizacja PunchDown komentuje doniesienia w sprawie walczącego o życie zawodnika! „Artur otrzymał natychmiastową pomoc…”

„Slap fighting to alternatywa, która wnosi powiew świeżego powietrza do społeczności sportów walki. W pierwotnych założeniach UFC miało być walką bez ograniczeń, która otaczała walczących elektrycznym ogrodzeniem, za którym znajdowały przez aligatory. Ta sama UFC jest dziś wiodącą organizacją mieszanych sztuk walki na świecie. Kto wie, jak może wyglądać slap fighting za pięć czy dziesięć lat? Dlatego też dziś dokładamy wszelkich starań, aby przybliżyć ludziom zasady tej dziedziny sportu i pokazać jak wyglądają przygotowania do tego typu pojedynków. W slap fightingu ogromne znaczenie mają nie tylko warunki fizyczne, ale i odpowiednie przygotowanie psychiczne, a także mentalne” – komentuje Jakub Henke, współzałożyciel PunchDown.

Gala TOTALbet PunchDown 5 rozpocznie się w piątek 22 października o godz. 19.00. Transmisję będzie można obejrzeć w systemie PPV oraz na żywo we wrocławskim klubie Studio P1 The Next Level, do którego liczba biletów jest ograniczona.

Odbierz darmowy dostęp PPV!

Galę PunchDown 5 możesz obejrzeć za darmo korzystając ze współpracy organizacji z bukmacherem TotalBet!

Zarejestruj się tutaj z kodem polecającym PUNCHDOWN5, dokonaj pełnej aktywacji konta i odbierz: 

  • kod PPV na galę PunchDown 5 (22 października),
  • Freebet 20 PLN
  • Freebet 4×5 PLN,
  • bonus powitalny do 5 000 PLN
Sprawdź!  (VIDEO) Mistrz "Kostrześ" powraca na PunchDown 5. Przesyła wiadomość do Zalewskiego: "Mam nadzieję, że..."

Mało? Pewnie, że tak. Dodatkowo otrzymasz bezpieczny zakład aż do 200 PLN.

-> Otwórz konto tutaj i zgarnij darmowe PPV

Wydarzenie będzie również transmitowane na żywo. Dostęp do piątej edycji PunchDown uzyskasz jedynie po wykupieniu subskrypcji -> PPV

PunchDown 5 – karta walk. Kto zawalczy? Lista zawodników

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.