Wotore

Wotore 5 PPV. Gdzie i jak oglądać? Transmisja na żywo, stream online. Karta walk Wotore 5. Jak wykupić Wotore 5 PPV?

Kolejne krwawe walki odbędą się już dziś! Wotore 5 odbędzie się dokładnie 29 kwietnia o godzinie 20:00. W main evencie Marcin Wrzosek spotka się z Vaso Bakocevicem, a wcześniej czeka nas także ośmioosobowy turniej walk na gołe pięści! Dzisiejszego wieczora lepiej nie mrugać. Gdzie oglądać Wotore 5 PPV? Transmisja na żywo, karta walk Wotore 5. Zawodnicy Wotore 5.

-> KUP WOTORE 5 PPV!

Transmisja na żywo Wotore 5 PPV

Po miesiącach oczekiwań nadszedł czas na kolejną galę Wotore. Powrót z czwartą edycją tchnął nowe życie w federację, która tym razem wyjechała poza Katowicką Walcownię. 29 kwietnia Wotore 5 odbędzie się w gdańskim Teatrze Szekspirowskim!

Wyjazdowa gala to kolejne wielkie walki. Z tego powodu organizacja sięgnęła po wielkie gwiazdy i w walce wieczoru zobaczymy starcie Vaso Bakocevic vs. Marcin Wrzosek. Obaj reprezentowali w przeszłości największe polskie federacje MMA, jak KSW, czy FEN. Czarnogórzec debiut ma jednak już za sobą – w 2020 roku znokautował Dariusza Rutkiewicza na Genesis 1.

„The Polish Zombie” powraca tymczasem po porażce z Don Kasjo w boksie na Fame MMA 12. Wrzosek w przeszłości występował w popularnym show The Ultimate Fighter, gdzie był członkiem teamu Conora McGregora. Był też mistrzem KSW w wadze piórkowej, a dziś zadebiutuje na Wotore 5 PPV!

Sprawdź!  "Ufol" o potencjalnym starciu na gali freakowej: "Czemu nie? Jeżeli będzie to adekwatne z tym, jak patrzę na świat"

-> OBSTAW WOTORE 5 BEZ RYZYKA!

Gdzie i jak oglądać Wotore 5?

Wotore 5 to także świetne super-fighty. W Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku pojawi się trener m. in. Murańskich, czyli Robert Maruszak! Po świetnym występie i wygranej przez TKO w 1. rundzie na Wotore 4 nie mogło go zabraknąć także 29 kwietnia! W jednym z pojedynków zmierzy się z Szymonem Szynkiewiczem.

Na wspomnianej ostatniej edycji Jakub Ozga i Dominik Owsiany krwawymi bojami wypracowali sobie drogę do finału turnieju o 50 tysięcy złotych. Ostateczny pojedynek zawodników odbędzie się właśnie na Wotore 5! Transmisja na żywo dostępna będzie jedynie za pośrednictwem pay-per-view. Dostęp do Wotore 5 PPV można wykupić TUTAJ.

W Gdańsku zobaczymy również piątą edycję ośmioosobowych zawodów o wysoką nagrodę finansową! Bartosz „Ufol” Kwiatkowski, Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski, czy Paweł „Venom” Kubielas to fighterzy, którzy na pewno zagwarantują wielkie emocje! Na Wotore 5 nie zabrakło kolejnego reprezentanta KOTS. W turnieju udział weźmie Hiszpan, Raul Joshua Stir.

Wotore 5 PPV jak oglądać?

Dostęp do transmisji na żywo Wotore 5 można uzyskać jedynie przez pay-per view. Jak zawsze dostępnych jest kilka wariantów.

Wariant Basic za 27,23 zł to najbardziej podstawowa wersja, która daje Wam możliwość do transmisji gali w jakości 720p. Co więcej, macie możliwość przeżycia tych wydarzeń jeszcze raz dzięki dostępowi 24h do nagrania streamu Wotore 5.

Sprawdź!  Walka wieczoru! Labryga brutalnie rozbija Więcławskiego po fenomenalnym starciu na WOTORE 4!

Dostępny jest również wariant Premium. Kosztuje on 34,30 zł, a wraz z nim otrzymujecie dostęp do transmisji na żywo Wotore 5 PPV w wysokiej jakości 1080p! Ponadto nagranie z gali możecie oglądać przez cały tydzień.

Organizatorzy wzięli także pod uwagę sytuację w Ukrainie. W obliczu wojny wypuścili dwie dodatkowe opcje: Basic Ukraina za 30,26 zł oraz Premium Ukraina za 37,32 zł. W kwotę za wykupienie dostępu live wliczona jest opłata na rzecz zbiórki Polskiej Akcji Humanitarnej. Po wybraniu odpowiedniego wariantu przechodzimy do wyboru płatności.

Obstawiaj walki w STS! Typowanie Wotore 5

Zawodnicy Wotore 5 to sami najlepsi fighterzy! Od 8-osobowego turnieju, przez super-fighty, aż do samej walki wieczoru! W niej Marcin Wrzosek będzie chciał pokazać, że niestraszne mu walki na gołe pięści. Choć rywalem jest „Psychopata” Vaso Bakocevic, to jednak Polak jest zdecydowanym faworytem!

Również Michał Królik typowany jest na wygranego. Bartosz Batra zrobi wszystko, by wziąć rewanż za pojedynek sprzed dwóch lat. „Matrix” to gwarant krwawej jatki, a to właśnie będzie oczekiwane podczas Wotore 5 PPV!

Sprawdź!  Wotore 5 PPV gdzie i jak oglądać? Karta walk, transmisja na żywo Wotore 5. Jak kupić Wotore 5 PPV?

Wydarzenia związane z WOTORE 5 możesz obstawiać w STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników. STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu aż do kwoty 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się TUTAJ, wpłacić pieniądze i obstawić kupon!

Wotore 5 PPV gdzie i jak oglądać? Karta walk, transmisja na żywo Wotore 5. Jak kupić Wotore 5 PPV?

Kiedy Wotore 5?

Gala Wotore 5 odbędzie się już dziś 29 kwietnia, a rozpocznie się o godzinie 20:00.

Gdzie Wotore 5?

Wotore 5 odbędzie się w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Transmisja na żywo Wotore 5 pay-per-view dostępna jest pod TYM LINKIEM.

Wotore 5 karta walk

Walka wieczoru:

  • Vaso Bakocevic vs. Marcin Wrzosek

Co-main event:

  • Michał „Matrix” Królik vs. Bartosz Batra

Wielki finał Wotore 4 o 50.000 zł

  • Jakub Ozga vs. Dominik Owsiany

Super-fighty:

  • Robert Maruszak vs. Szymon Szynkiewicz
  • Rafał Szczerbiński vs. Christos Navrozidis

Turniej Wotore 5:

  • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
  • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
  • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.