Wotore

Duży faworyt głośnego rewanżu Królik vs Batra! „Nie czuję żadnej presji. Jestem bardziej zmotywowany”

Ostatnie dni dzielą nas od wyczekiwanej gali WOTORE 5, podczas której dojdzie do wielu emocjonujących i krwawych pojedynków na gołe pięści.

Już 29 kwietnia w gdańskim Teatrze Szekspirowskim w nowej formule zadebiutuje Marcin Wrzosek. Były mistrz KSW w main evencie gali zmierzy się z doświadczonym Vaso Bakoceviciem, który ma na swoim koncie dwa zwycięstwa w walkach na gołe pięści.

Na kibiców czeka również 8-osobowy turniej oraz inne superfighty, w tym m.in. głośny rewanż pomiędzy Michałem Królikiem i Bartoszem Batrą. Po raz pierwszy walczyli oni na gali Genesis i po jednogłośnej decyzji sędziów zwyciężył „Matrix”.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Kursy bukmacherskie na co-main event WOTORE 5

Według bukmacherów dużym faworytem tego pojedynku jest Michał Królik, który wygrał pierwsze starcie. Sam zawodnik zapytany o kursy przyznał, że nie czuje żadnej presji, co więcej jest on jeszcze bardziej zmotywowany, niż przed ostatnią walką z Batrą.

W ogóle się nie skupiam na tym. Nie robi to na mnie żadnej presji. Jestem bardziej zmotywowany niż przed pierwszą walką. Naprawdę jaram się, sam się nie mogę doczekać. Nie mam presji, dodaje mi to motywacji, chcę wygrać dwa razy mocniej, niż przed pierwszym pojedynkiem – przyznał w rozmowie z fansportu.pl.

Sprawdź!  Kontrowersyjne wypowiedzi Marcina Najmana i Pawła Jóźwiaka! "Chce się bić ze mną od czterech lat i jeszcze żyje..."

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Karta walk WOTORE 5

Walka wieczoru:

  • Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Co-main event:

  • Michał „Matrix” Królik vs Bartosz Batra

Wielki finał o 50.000 zł:

  • Jakub Ozga vs Dominik Owsiany

Super-fighty:

  • Robert Maruszak vs Szymon Szynkiewicz
  • Navrozidis „El Greco” Christos vs. Rafał Szczerbiński 

Turniej WOTORE 5:

  • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
  • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
  • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.