Wotore

(VIDEO) Najman daleki od zakończenia kariery? Zapowiada kolejne starcia: „Nie odchodzę. Na horyzoncie są walki”

Za nami oficjalna konferencja przed galą WOTORE 6, podczas której doszło do losowania par turniejowych i ważenia, a zawodnicy mieli okazję porozmawiać z dziennikarzami.

Już dzisiaj powraca emocjonująca gala walk na gołe pięści! Na WOTORE 6 ponownie zobaczymy krwawy turniej, w tym finał poprzedniej edycji, oraz superfighty, w których żaden z zawodników nie kalkuluje,

Co ciekawe, tym razem poza starciami sportowymi na karcie walk znalazło się również zestawienie freakowe. Marcin Najman powraca do akcji, żeby zmierzyć się z debiutującym Pawłem Jóźwiakiem.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

Najman zapowiada kolejne walki

Pojedynek Najmana z Jóźwiakiem to jedno z najbardziej wyczekiwanych starć dzisiejszej gali. „El Testosteron” wniósł na wagę 118 kg, czyli aż 11 kg więcej od swojego rywala. Będzie miał przewagę nie tylko warunków fizycznych, ale również doświadczenia, gdyż dla prezesa FEN będzie to debiutanckie starcie.

W ostatnim czasie Najman zapewniał, że stoczy jeszcze ostatnie walki z Murańskimi i Arturem Szpilką, po czym będzie chciał zakończyć karierę. Teraz po konferencji w rozmowie z fansportu.pl przyznał, że na horyzoncie są kolejne starcie i nie śpieszy się z przejściem na emeryturę.

Sprawdź!  Wrzosek wyśmiewa Najmana! Komentuje jego porażkę z Jóźwiakiem: "I tak długo wytrzymał, wyluzujcie"

– Nie, nie odchodzę. Na horyzoncie są walki i po prostu mam zamiar bawić się w tym wszystkim. Ale oczywiście, jak sami widzieliście, że trzeba było limit zachować, to go zachowałem i robić wszystko najlepiej jak potrafię, trenować najciężej jak potrafię, na ile mi wiek pozwala i bawić się tymi freak fightami.

Całą rozmowę z Najmanem znajdziesz poniżej:

Kursy bukmacherskie na WOTORE 6

Galę WOTORE 6obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.