EFM Show

(WIDEO) Denis „Bad Boy” Załęcki wygrywa przez brutalny nokaut na EFM SHOW 2

Za nami gala EFM SHOW 2, gdzie w walce wieczoru Michał Materla zmierzył się z Moise Rimbonem. Oprócz standardowych pojedynków w klatce MMA byliśmy świadkami również walk w najmniejszym ringu świata, czyli w tzw. „CAGE BOXIE”. W drugiej walce w formule Cage Box zobaczyliśmy pojedynek pomiędzy Denisem Załęckim a Jussim Halonenem. Pierwotnie Polak miał się zmierzyć Krystapsem Zile, ale ten musiał się wycofać z tego boju z powodu kontuzji.

Denis Załęcki wygrywa przez nokaut na EFM Show 2

Denis Załęcki jest doskonale znany z występów w formule na gołe pięści. Na WOTORE 2 przegrał przez TKO z Markiem Samociukiem. Największe sukcesy odniósł w organizacji GROMDA, gdzie pokonał w turnieju Daniela Soczyńskiego i Kacpra Olszewskiego. W finale przegrał z Vasylem Halychem, jednak warto zaznaczyć fakt, że zawodnik z Torunia wyszedł do walki ze złamaną ręką! W rankingu walk na gołe pięści według portalu StrefaMMA.pl Załęcki zajmuje 19 miejsce z rekordem 2 zwycięstw i 2 porażek.

Załęcki nie ukrywa, że od małego kręcą go walki „chuliganów”. Już od dziecka związany jest ze sportami walki. Popularny „Bad Boy” od 5 roku życia trenował karate, później boks. Obecnie głównie poświęca się BJJ oraz treningom kick-boxingu. W 2021 roku założył własną organizację The War, której wizytówką są walki 3 vs 3, a premierowa gala odbyła się 11 czerwca 2021 roku.

Sprawdź!  Artur "Kornik" Sowiński obiecuje formę życia na EFM SHOW 2! Zawalczy z byłym zawodnikiem UFC

Po pojedynku z Jussi Halonenem ma w planach coraz większe wyzwania. Mówi się nawet o tym, że może stoczyć walkę z Normanem Parke, jednak żeby do tego doszło to organizacja EFM SHOW musiałaby wyłożyć na takie zestawienie spore pieniądze, ponieważ Irlandczyk zażądał bardzo dużej kwoty!

Jussi Halonen jest zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Do tej pory występował głównie dla mniejszych organizacji. W ostatnim czasie przeplata on wygrane walki z porażkami. W swoim ostatnim boju na TFL 19 przegrał z naszym rodakiem Cezarym Kęsikiem.

Załęcki vs Halonen walka na EFM SHOW 2

Runda 1:

Od początku z mocnymi ciosami ruszył nasz rodak, który wyszedł do tego boju niezwykle zmotywowany. Jednak Fin nie oddawał pola i wymieniał ciosy z Denisem. Każdy z nich chciał zakończyć to starcie przed czasem. Po jednej z tych wymian „Bad Boy” kopnął rywala za co został upomniany przez sędziego ringowego. Niemal zaraz po wznowieniu walki Załęcki wystrzelił niezwykle potężnym prawym sierpowym nokautując swojego rywala, który nie był w stanie wstać i kontynuować tego pojedynku.

Sprawdź!  "Rywalizacja z najlepszymi jest czymś, co sprawia mi olbrzymią radość" - Weili Zhang zapowiada rewanżowe starcie z Rose Namajunas

Denis Załęcki wygrywa przez nokaut w 1. rundzie.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *