EFM Show

Norman Parke nie widzi szansy na walkę z Denisem Załęckim: „Nie zawalczy ze mną, tak samo, jak ja nie wrócę do UFC walczyć z Khabibem”

Norman Parke, który w ostatnim pojedynku na gali EFM SHOW 2 pokonał Maciej Jewtuszko, przyznał, że nie ma szansy na jego pojedynek z Denisem Załęckim.

Bad Boy, który również zawalczył na gali w Sofii, ciężko znokautował swojego przeciwnika już w pierwszej rundzie. Po zwycięstwie ponownie rzucił wyzwanie Storminowi, jednak zawodnik z Irlandii Północnej nie jest przekonany co do takiego zestawienia.

Stormin początkowo twierdził, że jeśli dostanie odpowiednie pieniądze, może walczyć z każdym. Rzucał m.in. wyzwanie Popkowi, z którym chciał się bić na gołe pięści. Natomiast jeśli chodzi o walkę z Denisem Załęckim, były zawodnik KSW przyznał, że różnica w wadze jest zbyt duża.

W rozmowie z portalem mma.pl zapytany o to, czy słyszał, że Bad Boy rzucił mu wyzwanie, Norman Parke odpowiedział:

– Tak, słyszałem, ale bądźmy poważni. On walczy na gołe pięści, ja jestem zawodnikiem MMA. On waży ze 120 kilogramów. Jeśli chce walczyć, niech zejdzie do mojej kategorii. Najwięcej ile mogę zrobić to 87 kilogramów, jeśli on zejdzie do 87, możemy walczyć w tej kategorii.

Stormin zdradził również, że oglądał pojedynki Denisa Załęckiego i fighter w starciach na gołe pięści zrobił na nim duże wrażenie, jednak całkiem inaczej wyglądała walka w Wotore na zasadach podobnych do MMA.

Sprawdź!  Mańkowski komentuje wpis Normana Parke o odwołaniu walki: "Norman coś tam gadał, ale wszystko się wyjaśniło"

– Możemy walczyć, nie ma problemu. Ale on jest dużym gościem, co walczy na gołe pięści. Widziałem jego walki, jest jak jebana maszyna. Ale na poważnie. Co się działo, kiedy walczył w MMA. Leżał na deskach i się chował. Bang, bang, bang i gra skończona.

Parke jednak nie widzi dużej szansy na takie zestawienie. Tak samo, jak on, nie dostałby walki w UFC z Khabibem, tak samo Załęcki nie dostanie walki z Irlandczykiem.

– To tak samo, jak ja nie mogę wskoczyć z powrotem do UFC, żeby walczyć z Khabibem . Czy to może się wydarzyć? Nie sądzę. Tak samo, jak on nie wskoczy do walki ze mną. Zapracowałem na swoje. Mam za sobą długą historię pojedynków.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki przed walką z mistrzem świata w kickboxingu na EFM Show 2. "To miejsce stworzone dla mnie, tu nie ma ucieczki"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.