EFM ShowFEN

Denis Załęcki na celowniku zawodnika FEN – „Możemy się napie****ać”

W miniony weekend odbyła się gala EFM Show 2, gdzie doszło do wielu niezwykle interesujących pojedynków.  W jednym z nich Denis Załęcki już w 1. rundzie znokautował Jussi Halonena. Pojedynek rozgrywał się na zasadach Cage Boxu.

Przed tym wydarzeniem Załęcki wielokrotnie twierdził, jak bardzo trudno jest znaleźć dla niego odpowiedniego rywala. Tą informację potwierdził jeden z szefów organizacji EFM Show Norbert Sawicki.

„To jest prawda. Ja dzwoniłem chyba do 15 zawodników i wiele odmawiało, nie zawsze to było z powodu, że nie chcieli z nim walczyć, bo się obawiali sportowo, tylko w tle były jakieś inne historie, które nie są mi znane. Ludzie go wyzywają, hejtują i tak dalej, a potem, jak przychodzi co do czego, to nie chcą wejść z nim do ringu i wyjaśnić tego w ringu.” – powiedział w rozmowie z mediami Norbert Sawicki.

Denis Załęcki jest doskonale znany z występów w formule na gołe pięści. Na WOTORE 2 przegrał przez TKO z Markiem Samociukiem. Największe sukcesy odniósł w organizacji GROMDA, gdzie pokonał w turnieju Daniela Soczyńskiego i Kacpra Olszewskiego. W finale przegrał z Vasylem Halychem, jednak warto zaznaczyć fakt, że zawodnik z Torunia wyszedł do walki ze złamaną ręką! W rankingu walk na gołe pięści według portalu StrefaMMA.pl Załęcki zajmuje 19 miejsce z rekordem 2 zwycięstw i 2 porażek.

Sprawdź!  FEN 34: Epic Cheat Meal kontra Jack Frost w karcie walk!

Stary, jestem tutaj – Paweł Biernat wyzywa do walki Denisa Załęckiego

Na swojej relacji na Instagramie młody zawodnik wagi ciężkiej Paweł Biernat, który również ma problem ze znalezieniem rywali wyraził chęć walki z Denisem Załęckim na Fight Exclusive Night.

Problem w tym, że Biernat zaoferował walkę w formule MMA, w której Załęcki nie ma zawodowego doświadczenia. „Bad Boy” dotychczas bił się tylko w stójce i to w dodatku na gołe pięści, więc pomysł Biernata zdaje się być lekko nie trafiony. W ostatniej walce na EFM SHOW 2 Załęcki bił się w małych rękawicach.

„Denis Załęcki mówił, że ciężko jest mu znaleźć rywala, mi też jest ciężko znaleźć przeciwnika. Stary, jestem tutaj, Fight Exclusive Night, możemy się napierdalać w MMA w oktagonie, jeśli masz ochotę. Jeśli nie to dalej uganiaj się za typami z kategorii lekkiej.” – powiedział na swojej relacji na Instagramie Paweł Biernat.

Paweł Biernat jest niezwykle obiecującym zawodnikiem młodego pokolenia. Do tej pory nie zaznał on jeszcze goryczy porażki w zawodowym MMA. W debiucie na FEN 29 poddał Kacpra Miklasza. W swoim ostatnim pojedynku na FEN 35 pokonał Damiana Bujkowskiego.

Sprawdź!  Artur Szpilka kończy temat Denisa Załęckiego! "Ciężko mieć jakikolwiek szacunek do El Estrogena. Po pierwsze…"

źródło: Instagram

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.