EFM Show

Szef EFM SHOW o problemach ze znalezieniem rywala dla Denisa Załęckiego: „Dzwoniłem do 15 zawodników. Ludzie go wyzywają, a kiedy przychodzi co do czego, to…”

W minioną sobotę w stolicy Bułgarii odbyła się gala EFM SHOW 2, na której swój pojedynek stoczył Denis Bad Boy Załęcki. Zawodnik zapowiadał nokaut w pierwszej rundzie i dotrzymał słowa.

Załęcki początkowo miał zmierzyć się z Krystapsem Zile z Łotwy. Zawodnik wypadł jednak z pojedynku na niecały tydzień przed galą. W jego miejsce wskoczył Jussi Halonen z Finlandii. Starcie zakończyło się już w pierwszej odsłonie, a Polak trafił rywala potężnym prawym. Fin padł na deski i nie chciał kontynuować pojedynku.

Wielu zawodników odmówiło walki z Denisem Załęckim. Sam zawodnik jeszcze przed galą powiedział – Jak ktoś z was chce się ze mną napierdalać, to rzucać wyzwanie, a nie tylko marudzicie. Ja jestem chętny na każde wyzwanie. Wysyłajcie zgłoszenia, ja chętnie wyjdę z każdym. Czterech mocnych fighterów już odmówiło. Niby jakieś kontuzje śmieszne, ale ja w to nie wierzę. Tak jak mówiłem. Ja nie kalkuluję, wychodzę z każdym.

Szef organizacji Norbert Sawicki w rozmowie z mediami po gali EFM SHOW 2 potwierdził, że wielu zawodników odrzuciło propozycję. Nie wszyscy zrobili to jednak z obawy przed Załęckim.

To jest prawda. Ja dzwoniłem chyba do 15 zawodników i wiele odmawiało, nie zawsze to było z powodu, że nie chcieli z nim walczyć, bo się obawiali sportowo, tylko w tle były jakieś inne historie, które nie są mi znane. Ludzie go wyzywają, hejtują i tak dalej, a potem, jak przychodzi co do czego, to nie chcą wejść z nim do ringu i wyjaśnić tego w ringu.

Włodarz został również zapytany o starcie Załęckiego z Normanem Parke. Sawicki zaznaczył, że wszystko zależy od Stormina.

Sprawdź!  Denis Załęcki o walce z Normanem Parke: "Gość chce się bić z Don Kasjo a teraz z Popkiem. Ja myślę, że stoję pośrodku między Normanem a Popkiem"

W Cage box mogłoby się wydarzyć, w boksie również. W MMA raczej nie, ale o ile Norman będzie chciał tę walkę, ale różnica kilogramów chyba jest zbyt duża.

Irlandczyk z wywiadzie dla mmarocks.pl przyznał, że nie widzi dużej szansy na pojedynek. Jeśli jednak Załęcki zszedłby do 87 kilogramów, Stormin przyjąłby jego wyzwanie.

Bądźmy poważni. On walczy na gołe pięści, ja jestem zawodnikiem MMA. On waży ze 120 kilogramów. Jeśli chce walczyć, niech zejdzie do mojej kategorii. Najwięcej ile mogę zrobić to 87 kilogramów, jeśli on zejdzie do 87, możemy walczyć w tej kategorii.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Jest nagranie z walki Denisa Załęckiego! Jego rywal trafił do szpitala, "Bad Boy" na after party!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *