EFM Show

(VIDEO) Jest nagranie z walki Denisa Załęckiego! Jego rywal trafił do szpitala, „Bad Boy” na after party!

Aż cztery nokauty zobaczyli kibice podczas gali EFM SHOW 2, która odbyła się w Bułgarii. W Sofii świetnie zaprezentował się Adam Soldaev, który „uśpił” swojego rywala już w pierwszej rundzie. Przed czasem swój bój w niezwykle widowiskowej formule CAGE BOX zakończył też Denis Załęcki. Rywal „Bad Boya” Jussi Halonen po walce trafił do szpitala ze złamanym oczodołem.

Halonen walkę z Denisem w najmniejszym ringu świata wziął na kilka dni przed galą EFM SHOW 2, bo kontuzji doznał Łotysz Krystaps Zyle, z którym początkowo miał mierzyć się Załęcki. Jak się okazało Fin szybko przekonał się o brutalnej sile „Bad Boya” oraz o tym, że Załęcki nigdy nie kalkuluje i zawsze daje z siebie maksa.

Już w pierwszej rundzie po porażającym ciosie Załęckiego Halonen padł. Lekarz nie pozwolił mu już kontynuować walki. Halonen trafił do szpitala a Załęcki na after party.

Organizacja EFM SHOW zrobiła ukłon w stronę kibiców, którzy nie widzieli walki „Bad Boya” albo chcą ją zobaczyć jeszcze raz i udostępniła ten pojedynek do obejrzenia za darmo.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki przed walką z mistrzem świata w kickboxingu na EFM Show 2. "To miejsce stworzone dla mnie, tu nie ma ucieczki"

Jeśli macie ochotę zobaczyć pozostałe 3 nokauty, które miały miejsce na gali EFM SHOW 2 w Sofii dostęp do gali można jeszcze wykupić na www.efmshow.tv

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.