EFM Show

(VIDEO) Norman Parke o awanturze przed EFM SHOW 2: „Dlaczego on to zrobił? Uderzył mnie. Ale ludzie to lubią. Ludzie lubią kłótnie i lubią dramaty”

Już za kilka godzin rozpocznie się gala EFM SHOW 2, na której swój pojedynek stoczy Norman Parke. Stormin po raz kolejny zawalczy w formule bokserskiej.

Rywalem byłego zawodnika KSW jest Maciej Jewtuszko. Podczas wczorajszej ceremonii ważenia fighterzy stanęli twarzą w twarz. Pomiędzy rywalami doszło do przepychanek, a zdenerwowany Irokez uderzył przeciwnika w twarz.

Polakowi nie spodobało się zachowanie Stormina. Jednak ten przekonuje, że nic nie zrobił, a wina leży po stronie Macieja Jewtuszko. W rozmowie z mma.pl Parke powiedział:

Dlaczego on zrobił to, co zrobił? Ja nic nie zrobiłem. Przyszliśmy na face to face, to normalne, że jesteśmy blisko siebie. Po prostu zetknęliśmy się głowami, a on mnie uderzył.

WYKUP DOSTĘP DO EFM SHOW 2 -> TUTAJ

Zrobiłem tylko to, co musiałem, żeby odpowiedzieć na jego zachowanie. Być może ktoś mu podpowiedział, żeby tak się zachował, aby wywołać kontrowersje. Ale ludzie to lubią. Ludzie lubią kłótnie i lubią dramaty. Nie ma problemu, żeby przez kilka dni być królowa dram – dodał.

Sprawdź!  Denis Załęcki z nowym rywalem na EFM SHOW 2! "Człowiek chce się bić, a nie ma z kim"

Parke zdradził również, że były już próby zestawienia go z Jewtuszko, jednak nie doszły one do skutku. Stormin wciąż liczy na to, że w przyszłości dojdzie do walki w MMA:

Mieliśmy walczyć ze sobą już wcześniej i w KSW i na FEN. Oczywiście wolałbym walczyć w MMA, więc będzie boks. Mam nadzieję, że w przyszłości zawalczymy w MMA.

KUP DOSTĘP PPV DO GALI EFM SHOW 2 – TUTAJ

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *