High League

Alan Kwieciński o walce, za którą zarobił najwięcej! „Taka okazja, że nie szło odmówić”

Alan Kwieciński już w czerwcu powróci do klatki. W ostatnim wywiadzie zdradził, za który ze swoich pojedynków zarobił największe pieniądze.

4 czerwca ponownie zobaczymy „Alanika” w akcji. Podczas gali High League 3 zmierzy się z ojcem Denisa Załęckiego. Jest to zestawienie, którego nikt się nie spodziewał. Po ostatniej awanturze, jaka miała miejsce na konferencji, federacja postanowiła jednak wykorzystać okazję i doprowadzić do takiego zestawienia.

Co ciekawe, Alan wziął tę walkę w ostatniej chwili, gdyż dopiero co walczył na gali FAME 14. Pomiędzy pojedynkami będzie miał zaledwie trzy tygodnie przerwy.

Za którą walkę zarobił najwięcej?

W tym roku Alan stoczył już trzy walki, w tym dwie bardzo głośne. Najpierw zmierzył się z Denisem Załęckim, a następnie zawalczył z Mateuszem Murańskim oba pojedynki, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem przegrał przez decyzje sędziów.

W ostatnim wywiadzie dla FREAK MMA został zapytany o to, za którą z walk zarobił największe pieniądze:

Nie chcę mówić – odparł Alan, który po kolejnych pytaniach dziennikarza dodał – Teraz – potwierdzając, że najwięcej zarobi za najbliższą walkę z ojcem Denisa Załęckiego.

Sprawdź!  Alan odpowiada Załęckiemu! Wydał oświadczenie: "Jeśli tak cię to boli dla mnie to nie problem przelać kolejne 5 tysięcy"

Myślałem, że już mam wolne do września, ale jednak nadarzyła się taka okazja, że nie szło odmówić po prostu, nie szło odmówić – dodał.

Kursy bukmacherskie na galę High League 3

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Dawid Załęcki vs Alan Kwieciński

Początkowo faworytem bukmacherów był Alan, który ma już spore doświadczenie, jeśli chodzi o walki na galach freakowych. Już kolejnego dnia Kwieciński był underdogiem. Kursy mocno się zmieniły, a Załęcki jest coraz większym faworytem.

Sprawdź!  Błachowicz o atakach Denisa przed walką z Alanem! "To nie jest sportowe zachowanie. Ja bym..."

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.