High League

(VIDEO) High League 3 – wyniki ważenia! Denis Załęcki sporo cięższy od rywala!

Wielka gala High League 3 już jutro, tj. 4 czerwca o godzinie 20:00. Dziś jednak otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i ważeniu. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Denis Załęcki vs. „Don Diego”, Orzechowski vs. Burneika i Alberto vs. Dubiel! High League 3 – wyniki ważenia NA ŻYWO.

Gdzie oglądać High League on-line? Jak wykupić PPV?

W piątek o godzinie 18:00 odbyło się oficjalne ważenie przed hitową sobotnią galą High League 3. Przed tym fani przed ekranami i na arenie NA ŻYWO zobaczyli również próbkę umiejętności bohaterów show podczas media treningu.

Gdzie i kiedy High League 3 PPV? Jedna z najlepszych polskich organizacji freak fight’ów już w tę sobotę 4 czerwca przejmie Ergo Arenę. To właśnie w Gdańsku w main evencie zmierzą się ze sobą debiutujący Alberto Simao oraz Marcin Dubiel. Na konferencjach widać było ewidentną przewagę warunków fizycznych rapera nad oponentem, ale wszystko okaże się po ważeniu.

High League 3 to także jedyna szansa, by zobaczyć pojedynek Denisa Załęckiego z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Fighterzy zadebiutują w formule MMA, ale raczej nie ma co liczyć na parter! Toruński „Bad Boy”, który wygrał swój ostatni pojedynek na zasadach kickboxingu, kompletnie demolując Alana Kwiecińskiego. Znany z Warsaw Shore „Alanik” również pojawi się 4 czerwca w Ergo Arenie. Zawodnik zmierzy się z ojcem Denisa, Dawidem Załęckim.

Sprawdź!  Szeliga chciał złożyć zeznania? Denis komentuje aferę na FAME 16! "Wiem, że chciał zeznawać! Nie poszedł, bo od rana do wieczora wydzwaniałem po całej Polsce"

-> WYKUP HIGH LEAGUE 3 PPV!

Gdzie oglądać High League 3? Transmisja na żywo gali odbędzie się wyłącznie w systemie pay-per-view. Federacja przygotowała różne warianty, których cena zaczyna się już od 29,99 zł. Do wszystkiego potrzebna jest rejestracja, która zajmuje jedyne 30 sekund!

HIGH League 3 PPV w opcji BASIC kosztuje już od 29,99 zł. Dzięki niej otrzymacie dostęp do transmisji na żywo HIGH League 3 w jakości 720p. Do tego niesamowite emocje możecie powtórzyć, bo dostajecie 24-godzinny dostęp do nagrania!

Dla największych fanów przygotowany jest wariant pay-per-view HIGH League 3 w wariancie PREMIUM. Już od 34,99 zł stream live dostępny jest w jakości HD 1080p! Do tego zobaczyć możecie też transmisję z Hejt Roomu. Nagranie z wydarzenia dostępne będzie przez cały tydzień!

Gdzie oglądać HIGH League 3? Stream online, transmisja na żywo. HIGH League 3 PPV – gdzie kupić?

Typowanie High League 3 w Fortunie!

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Awantura na konferencji! "Don Diego" zaatakowany przez Denisa Załęckiego!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

High League 3 - zakłady tylko w Fortunie!

-> OGLĄDAJ HIGH LEAGUE JUŻ OD 29,99 ZŁ! <-

Na ważeniu jak zawsze nie zabrakło emocji! Niestety nie pojawił się Dawid „Crazy” Załęcki. Organizatorzy zapewnili jednak, że ojciec innego z bohaterów High League 3 PPV pojawi się w sobotę 4 czerwca. Alan Kwieciński ważył natomiast 83,2 kg.

Do ciekawego zdarzenia doszło wcześniej – „Lukas TV” wszedł na wagę… z kiełbasą. Przez to też ważył 74,8 kg, a chwilę później zaatakował go dotychczas spokojny Kamil Kossakowski! Niesamowite emocje panowały również na face to face Brodnickiej i Wybrańczyk, choć Panie skupiły się głównie na potyczce słownej.

Oczekiwań nie zawiedli Denis Załęcki oraz Mateusz Kubiszyn. Popularny „Don Diego” odepchnął Torunianina i jak zawsze musiała interweniować ochrona! Fighterzy jak zwykle nie szczędzili sobie gorzkich słów, co można usłyszeć na wideo!

Sprawdź!  Denis uderza w Szpilkę! "Wyjaśnimy to na solówce. Każdy wie, że bym z nim wygrał, gdyby nie noga"

Karta walk HIGH League 3 i wyniki ważenia

Wyniki będą aktualizowane NA ŻYWO od godziny 18:00.

  • Alberto Simao (85 kg) vs. (83,8 kg) Marcin Dubiel
  • Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika (115 kg) vs. (90,4 kg) Robert „Robur” Orzechowski
  • Aniela „Lil Masti” Bogusz (60,6 kg) vs. (60,6 kg) „Zusje” Astafiewa
  • Denis “Bad Boy” Załęcki (103,9 kg) vs. (96,3 kg) Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
  • Alan „Alanik” Kwieciński (83,2 kg) vs. Dawid „Crazy” Załęcki**
  • Ewa Brodnicka (61,8 kg) vs. (61,4 kg) Kamila Wybrańczyk
  • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak (74,8 kg*) vs. (75 kg) Kamil Kossakowski
  • Paweł „Scarface” Bomba (89,6 kg) vs. (105 kg) Mateusz „Tarzan” Leśniak
  • Przemysław „Kolar” Kolarczyk (67,2 kg) vs. (75,4 kg) Alan „Alan Człowieku” Godziński

* łączna masa z kiełbasą, którą Lukas TV wniósł na wagę
** nie dojechał na ważenie, ma pojawić się na High League 3

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.