The War

(VIDEO) Brutalna walka 3vs3 na The War 4! Kibice Piasta Gliwice roznieśli swoich rywali!

Za nami jedyny tego wieczoru pojedynek grupowy, czyli to, z czego federacja The War jest najbardziej znana. Tym razem w klatce zmierzyły się dwie debiutujące ekipy.

Organizacja Denisa Załęckiego jako pierwsza postanowiła zorganizować grupowe pojedynki w klatce, które są także nazywane legalnymi ustawkami. Dotychczas mogliśmy oglądać m.in. walki 5vs5, turniej 3vs3, czy nawet walki kobiet 3vs3.

Tym razem w Warszawie podczas gali The War 4 miejsce miała tylko jedna konfrontacja ekip. W klatce „Młode Gliwice” zmierzyły się z „Jamnikami„. Druga z drużyn miała znacznie większy staż treningowy oraz doświadczenie, jednak jak sami podkreślali, walka drużynowa to dla nich nowość.

Poza pojedynkiem 3vs3 na karcie walk znalazł się również turniej, którego nagroda główna to 50 tysięcy złotych, a także trzy mocne superfighty. W jednym z nich doszło do pojedynku pomiędzy „Sołim„, którego kibice znają z poprzedniej edycji oraz popularnym „Matrixem„.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

RELACJA

RELACJA

Sprawdź!  Zmiana w karcie walk The War 4! Kibol Elany Toruń zmierzy się z kibolem Piasta Gliwice!

Runda 1

Obie ekipy wjechały w siebie nawzajem, ale Młode Gliwice mocno skontrowały! Szybkie zdobycie przewagi 2 vs 1, a za moment Gliwice kończą jeszcze jednego rywala i sędzia kończy walkę!

Oficjalny wynik: Młode Gliwice wygrywają w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.