The War

Szmajda zwycięzcą turnieju The War 4! Wygrywa 50 tysięcy złotych! Dominacja w finale!

Za nami finał kolejnej edycji gali The War 4. Tym razem pojedynki odbywały się na zmienionych zasadach i zawodnicy nie walczyli na gołe pięści, tylko w piąstkówkach.

Federacja Denis Załęckiego postanowiła wprowadził zmiany, aby uchronić zawodników przed kontuzjami, które w walkach na gołe pięści są wielkim problemem. Wielokrotnie zdarzało się, że fighterzy ze względu na urazy nie mogli stoczyć kolejnych walk.

Na karcie walk dzisiejszej gali znalazły się superfighty, pojedynek 3vs3, w którym ekipa „Młodych Gliwic” zmierzyła się z „Jamnikami” oraz tradycyjnie turniej pomiędzy ośmioma zawodnikami. Miniony pojedynek wyłonił kolejnego zwycięzcę, który zdobył nagrodę główną w wysokości 50 tysięcy złotych i dołączył do Pawła „Vikinga” Biegańskiego, Sergiusza Zająca oraz Krystiana Rosy.

RELACJA

Runda 1

Tomasz od razu pokazał, że chce walczyć z kontry nie ruszając na rywala, Szmajda posyła świetne kombinacje na rywala, Tomasz potrafi dużo przyjąć. Szmajda zasy[uje przeciwnika kolejnymi uderzeniami i na głowę i na korpus, ale wraca do walki. Szmajda kontynuuje natarcie i znów pada rywal. Kolejne liczenie po szarży Szmajdy i wygrywa on na sekundy przed końcem pierwszej odsłony!

Sprawdź!  The War 4 PPV - Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online. Karta walk The War 4

Oficjalny wynik: Szmajda wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.