The War

The War powraca! Denis Załęcki zapowiada kolejną galę

Zawodnik Clout MMA Denis Załęcki jako szef organizacji The War zapowiedział kolejną galę. Wiemy, kiedy ma odbyć się 6 edycja.

Za nami już pięć wydarzeń, podczas których działało się naprawdę sporo. Początkowo walki odbywały się wyłącznie na gołe pięści, jednak z czasem organizatorzy postanowili wprowadzić piąstkówki ze względu na częste kontuzje.

Turnieje The War wygrywali kolejno Adam „Viking” Biegański, Sergiusz Zając, Krystian Rosa, Jakub Szmajda i Łukasz Szmajda. Sporą rozpoznawalność dzięki walce na gali Denisa Załęckiego zyskał również Adam Soroko, który aktualnie toczy pojedynki freak fightowe.

Poza walkami 1vs1 mogliśmy oglądać również starcia 2vs2 czy turnieje 3vs3, czyli pojedynki głównie kibicowskich ekip, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Na ten moment nie wiadomo jakie zestawienia zobaczymy na The War 6. Załęcki za pośrednictwem swoich social mediów zapowiedział jedynie, że wydarzenie odbędzie się w marcu lub kwietniu i napisał:

– Szukam bardzo ładnych kobiet dla federacji The War. Gala przewidziana marzec/kwiecień – zgłoszenia do mnie w wiadomości prywatnej.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.