The War

Jest nagranie z ciężkiego nokautu na The War 5! Zawodnik padł na deski i dostał drgawek!

5 maja odbyła się gala The War 5, podczas której ponownie byliśmy świadkami emocjonującego turnieju, a także pojedynku 3vs3.

8-osobowe zawody zwyciężył Łukasz „Zamek” Szmajda. Na swojej drodze pokonał takich rywali jak Szymon „Sołi” Sołtys, Paweł „Lisek” Lisiecki i Michał „Michu” Kuźniak, którego rozbił w finale dopiero w ostatniej odsłonie nieograniczonej limitem czasowym.

Brutalny nokaut na gali The War 5

Ogromne emocje dostarczyła także walka grupowa, która zakończyła się błyskawicznym zwycięstwem „Młodych Gliwic” nad „Jamnikami”. Było to starcie rewanżowe, gdyż po raz pierwszy ekipy zmierzyły się na The War 4, kiedy to również kibice Piasta Gliwice szybko rozprawili się z rywalami.

Tym razem jeden zawodnik z Gliwic zanotował dwa ciężkie nokauty. Pierwszego z rywali rozbił mocnymi ciosami, a drugiego trafił latającym kolanem. Drugie KO było wyjątkowo brutalne. Reprezentant „Jamników” celnie trafiony padł na deski i dostał drgawek. Wszystko wyglądało bardzo niebezpiecznie, jednak zawodnikowi nic się nie stało.

Materiał z całej gali The War 5 możesz znaleźć poniżej. Znajduje się na nim również wspomniany nokaut na zawodniku „Jamników”:

Sprawdź!  (VIDEO) Mario o istotnych zmianach w The War: "Teraz jak nie ma tego parteru, to każdy da z siebie wszystko. Nie będzie o tym myślał, że..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.