The War

„Sołi” pokazał wielki charakter, ale został brutalnie rozbity! Dominacja „Matrixa” na The War 4!

Na ten superfight czekało wielu kibiców. Federacja The War postanowiła zestawić ze sobą ulubieńca kibiców oraz doświadczonego i mocnego kickboxera.

W jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków tego wieczoru mogliśmy ponownie zobaczyć w akcji Szymona „Sołiego” Sołtysa. Po raz pierwszy zawalczył on na gali The War 2, gdzie pokazał wielkie serce i charakter. Awansował do finału turnieju, jednak nie był w stanie stoczyć ostatniego starcia.

Poprzednie pojedynku „Sołiego” były tak wyniszczające, że fighter musiał zrezygnować z walki. Wówczas nagroda główna w wysokości 50 tysięcy złotych trafiła do Sergiusza Zająca.

Tym razem „Sołi” nie brał udziału w turnieju, a zmierzył się z Michałem Królikiem w superfightcie. „Matrix” to doświadczony kickboxer, który wielokrotnie zdobywał medale na mistrzostwach Polski, Europy, a także świata. Toczył także walki na gołe pięści. Dwukrotnie zmierzył się z Bartoszem Batrą, którego najpierw pokonał przez decyzję, a następnie brutalnie znokautował w rewanżu.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

RELACJA

Runda 1

Matrix szybko skrócił dystans, Sołi próbuje się odgryźć, ale rywal łatwo narzucił swój styl. Michał Królik z łatwością unika kolejnych ciosów i posyła z łatwością serie i na głowę i na korpus! Sołi stara się bronić, ale Matri kombinuje i trafia raz za razem na tułów przeciwnika.

Sprawdź!  Denis Załęcki o walce kobiet na The War 2: "Wszystkie mają to coś. Było prawie starcie, musiałem..."

Runda 2

Królik szybko spycha oponenta na siatkę. Sołi wstaje, ale musi się bronić po front kicku na brzuch. Matrix znakomicie miesza uderzenia, dokłada kopnięcia do uderzeń rękoma. Sołi pada na matę, ale uporczywie wstaje na nogi. Matrix szuka ciosów i kombinuje i Sołi tak naprawdę czeka na wyrok!

Runda 3

Matrix jeszcze mocniej napiera, kapitalne serie bokserskie. Sołi próbuje kontrować, ale Królik z banalną łatwością unika ciosów rywala. Sołi stara się odpowiadać, Królik przyjął kilka ciosów, ale to oponent ląduje na deskach. Szybko jednak wracamy do stójki i widać, że Michał Królik traci tlenu!

Runda 4

Matrix znów od razu dociska do siatki, ale Sołi szuka lewego w kontrze. Trafia prawym i złapał wiatr w żagle Sołi! Trafia jednak na wątrobę świetnie Matrix, a Sołi wstaje. Królik atakuje, szula uderzeń Sołtys. Matrix wyprowadza kolejne kombinacje, odczuwa trudy tego starcia. Sołi przyjmuje uderzenia rywala i potrafi przyjąć odpowiedzi rywala. Krąży po klatce Sołi, wyprowadza mocne ciosy na oponenta! Matrix wraca do gry atakując przeciwnika i cios na wątrobę kończy przeciwnika!

Sprawdź!  (VIDEO) "Mario" przed galą The War 2: "Mamy takie środowisko, że trzeba trenować. Trzeba być gotowym na wszystko..."

Oficjalny wynik: Michał “Matrix” Królik wygrywa przez KO w 4. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.