The War

Wielki Bu ujawnia kolejne szczegóły konfliktu z Denisem! „Nie doczekał końca swojej gali i…”

Denis Załęcki uciekł z własnej gali? Patryk Masiak ponownie wypowiedział się na temat głośnego konfliktu i ujawnia kolejne szczegóły.

Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi, jednak w ostatnim czasie padały znacznie ostrzejsze słowa, niż wcześniej, kiedy jeszcze mówiło się o potencjalnej walce „Wielkiego Bu” z „Bad Boyem”. Ostatecznie jednak do pojedynku nie dojdzie, a freak fighterzy przestali się gryźć w język.

Pod ostatniego programu Zadyma przed galą Prime Show MMA 5 Masiak został zapytany o konflikt oraz swoje nagranie na temat Załęckiego, którym rozpoczął działalność w serwisie YouTube. Wyjaśnił, że trudno było nie skorzystać z takiej okazji i poruszyć tej kwestii na samym początku.

„Wielki Bu” o materiale na temat Denisa Załęckiego

Materiał wywołał sporo zamieszania i jak zdradził sam „Wielki Bu”, po jego publikacji Denis miał rzekomo opuścić wcześniej swoją galę The War 5, nie udzielił wywiadów, ani też nie zobaczył na żywo pojedynku wieczoru:

Mogłem wbić w niego szpilkę. Byłeś na The War? Szpilka podziałała. Teraz bym wrzucił to dzień wcześniej, bo z tego, co wszyscy mówiliście, to nie doczekał końca gali i jakby sam z niej uciekł. Cel był osiągnięty, mały pstryczek w nos.

O te słowa zapytany został w wywiadzie dla fansportu.pl, gdzie wyjaśnił, że ma takie informacje od dziennikarzy, którzy brali udział w wydarzeniu:

Sprawdź!  High League 6. Oglądaj za darmo! Studio i pierwsza walka free! [VIDEO]

– To jest zdanie redaktorów, nie moje. Mnie nie było na gali, ale z tego, co wszyscy na ściankach mówili, to po tym, jak wrzuciliśmy nasz filmik kąśliwy, to ponoć nie został ani na studio, ani na…. Znowu gadamy o moim… Już nie gadajmy.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.