Wotore

Vaso Bakocević największym underdogiem na WOTORE 5! Znamy kursy na całą kartę walk

Znamy kursy bukmacherskie na całą kartę walk gali WOTORE 5, która już jutro odbędzie się w wyjątkowym miejscu, jakim jest gdański Teatr Szekspirowski.

Organizacja WOTORE powraca z krwawymi pojedynkami na gołe pięści. Już jutro dojdzie do wielu emocjonujących walk, ciekawych debiutów oraz głośnego rewanżu. Na kibiców czeka 8-osobowy turniej, a także aż 5 dodatków superfightów.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocević

Już jutro w walce na gołe pięści zadebiutuje były mistrz KSW Marcin Wrzosek. Mimo że nigdy nie próbował swoich sił w takiej formule, to jest największym faworytem na całej karcie walk. Jego rywalem jest doświadczony Vaso Bakocević, który na gołe pięści wygrał 2 pojedynki.

Duża część kibiców oraz bukmacherzy wskazują „Polskiego Zombie” jako pewnego zwycięzcę. Co ciekawe inne zdanie mają zawodnicy WOTORE. Większość podkreśliła, że nie jest to walka w MMA, więc pojedynek może być krwawy i wyrównany. W takim przypadku na wygranej Vaso Bakocevicia można sporo zarobić.

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

Sprawdź!  Marcin Wrzosek powróci do FAME? Norman Parke proponuje drugą walkę! Tym razem w innej kategorii wagowej

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Michał Królik vs Bartosz Batra

Warto zwrócić uwagę także na co-main event gali WOTORE 5. Zawalczą w nim Michał Królik i Bartosz Batra. Będzie to rewanżowe starcie, gdyż po raz pierwszy walczyli podczas GENESIS. Wówczas po jednogłośnej decyzji zwyciężył „Matrix”.

To właśnie on jest faworytem jutrzejszego starcia, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że tym razem formuła walki jest całkiem inna. Dozwolone są kopnięcia oraz parter. Bartosz Batra zapowiedział, że tym razem będzie wyglądać to całkiem inaczej, zwłaszcza że w pierwszym starciu zbyt dużo kalkulował, gdyż był to jego debiut na gołe pięści.

Sprawdź!  Marcin Wrzosek

Kursy bukmacherskie na całą kartę WOTORE 5

Razem z pojedynkami wieczoru na karcie walk znalazło się 9 zestawień, które możecie obstawić już teraz. Podczas WOTORE 5 dojdzie między innymi do finału ostatniego turnieju. Zawalczą w nim Dominik Owsiany oraz Jakub Ozga. Faworytem starcie jest drugi z zawodników, który trenuje pod okiem Mirosława Oknińskiego w klubie Akademia Sportów Walki Wilanów.

W turnieju natomiast zobaczymy kilku debiutantów, ale również zawodników znanych z poprzednich edycji czy innych organizacji na gołe pięści. Sporym underdogiem jest Krystian Rosa, który zmierzy się z Krzysztofem Waczyńskim. Pierwszy z zawodników ma już na swoim koncie sukces w tej formule, jakim było zwycięstwo w turnieju The War 3.

W zawodach swoich sił spróbuje dwóch zawodników, którzy odnieśli zwycięstwa w federacji KOTS. Bartosz „Ufol” Kwiatkowski zmierzy się z zawodnikiem The War Michałem Kornackim, a Paweł „Venom” Kubielas zawalczy z Pawłem „Polskim Wikingiem” Gołębiewskim.

Poniżej znajdziesz kursy bukmacherskie na całą kartę walk WOTORE 5, którą razem z bonusami możesz obstawić u legalnego bukmachera STS – tutaj.

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Karta walk WOTORE 5

Walka wieczoru:

  • Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic
Sprawdź!  Wrzosek przed FAME 12: "Jakbym przegrał, to sam bym się zwolnił z KSW. Dla równowagi jak wygram, to..."

Co-main event:

  • Michał „Matrix” Królik vs Bartosz Batra

Wielki finał o 50.000 zł:

  • Jakub Ozga vs Dominik Owsiany

Super-fighty:

  • Robert Maruszak vs Szymon Szynkiewicz
  • Navrozidis „El Greco” Christos vs. Rafał Szczerbiński 

Turniej WOTORE 5:

  • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
  • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
  • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.