KSW

Samociuk odpowiada na słowa Ugonoha! Będzie rewanż? „Ja z przegranych wyciągam lekcję, ty szukasz wymówek”

Marek Samociuk odpowiedział na słowa byłego rywala Izu Ugonoha. Wygląda na to, że już niedługo może dojść do starcia rewanżowego.

Do pierwszego starcia doszło na gali KSW 60. Samociuk wskoczył na zastępstwo zaledwie kilka dni przed galą, bez żadnych przygotowań. Dużym faworytem tego pojedynku był pięściarz, który ostatecznie przegrał walkę.

Przebieg starcia był sporym zaskoczeniem. W połowie pierwszej odsłonie Ugonoh trafił mocnym kolanem i ruszył z ciosami na swojego rywala. W parterze zasypał go ogromną ilością uderzeń, jednak Samociuk popisał się ogromną wytrzymałością i przetrwał atak przeciwnika.

W pierwszej rundzie Ugonoh wystrzelał się ze wszystkich ciosów i był całkowicie wyczerpany. Z trudem łapał ciężkie oddechy i zamiast po gongu ruszyć do walki, poczekał, aż Samociuk zaatakuje, a sędzia przerwie walkę. Po porażce opuścił klatkę, po czym na wózku został przewieziony do szatni.

Ugonoh po KSW 60 walce wielokrotnie wspominał, że nie przegrał z rywalem, tylko z samym sobą. W wywiadzie dla sport.pl przyznał, że chciałby zrewanżować się za tamtą porażkę.

Marek to bardzo fajny chłopak i dobry zawodnik, nic do niego nie mam, ale wydaje mi się, że rewanż byłby najlepszym rozwiązaniem. Już były robione do tego przymiarki. Myślę, że powinienem stoczyć jedną walkę, wygrać ją i wtedy możemy wrócić do tego tematu.

Marek Samociuk odpowiada

Zawodnik KSW odpowiedział na słowa byłego rywala w ostatnim poście na Facebooku. Przyznał, że jak najbardziej jest zainteresowany rewanżem, który mógłby zrobić już w maju.

Sprawdź!  Tomasz Narkun będzie wściekły! Szef KSW zabrał głos w sprawie rewanżu o mistrzowski pas. "Powinniśmy odsunąć go..."

– W ostatnim czasie często wspominasz o naszej walce, podkreślając to, że nie przegrałeś ze mną a sam ze sobą. To jest różnica między nami, ja wyciągam ze swoich przegranych lekcje, a Ty szukasz wymówek. Nie byliśmy w szczycie swojej formy, a sama walka mogła wyglądać dużo lepiej. Widzę, że chcesz rewanżu, dlatego zróbmy to na najbliższej gali. 👊

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.