Wotore

Brutalne zasady na WOTORE 4! Znamy szczegóły i dozwolone techniki

Gala walk na gołe pięści WOTORE 4 odbędzie się 21 stycznia w katowickiej Walcowni. Walki będą bardzo zbliżone do zasad ulicy – organizatorzy zezwolili na m.in. uderzenia głową w parterze i soccer kicki.

WOTORE to federacja MMA na gołe pięści. Organizatorzy gali postanowili zainspirować się legendarnym PRIDE FIGHTING CHAMPIONSHIPS i dopuścić wiele technik, które są znane tylko prawdziwym fanom MMA.

Techniki dozwolone na WOTORE 4:

Wszystkie techniki znane z innych federacji MMA plus:

  • uderzenia głową (technika dopuszczona jest również w trakcie walki w parterze),
  • – uderzenia kolanem w głowę w trakcie walki w parterze,
  • – soccer kicki i stompy,
  • aktywna walka w parterze – po 20 sekundach nieaktywnej walki sędzia podnosi zawodników, którzy muszą kontynuować walkę na stojąco. Celem zawodnika, który sprowadza walkę do parteru powinno być jak najszybsze jej zakończenie, bez chęci stabilizowania pozycji lub zmęczenia przeciwnika.

Techniki zabronione:

Podczas WOTORE 4 zabronione będzie gryzienie, drapanie i szczypanie rywala, ciosy w tył głowy i kręgosłup, dźwignie na małe stawy, ciągnięcie za włosy i opluwanie rywala.

Sprawdź!  Dominik Owsiany awansuje do finału! Brutalne stompy w starciu na WOTORE 4!

Sędziowie będą karali zawodników za każde niesportowe zachowanie, ale również za unikanie walki, samowolne opuszczanie areny i udawanie kontuzji.

Niepokonany chuligan z podziemnego fight clubu „KOTS” rywalem Polaka! WOTORE powraca!

Na gali WOTORE 4 (21 stycznia, Walcownia Katowice) odbędzie się pojedynek Michała Pasternaka, doświadczonego polskiego zawodnika MMA i posiadacza pasa WOTORE w kategorii open, z duńczykiem Simonem Henriksenem – jednym z najlepszych zawodników walk na gołe pięści na świecie. Starcie będzie main eventem gali WOTORE 4!

Dostęp do WOTORE 4 -> TUTAJ

Szczegóły WOTORE 4:

  • Wydarzenie: WOTORE 4
  • Data: 21 stycznia (piątek)
  • Godzina: 18:00
  • Dostęp PPV: tutaj
  • Bilety: tutaj

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.