Wotore

(VIDEO) Arkadiusz Tańcula szczerze o walce Najman vs Jóźwiak. „Nikt nie chciał, wszyscy dostali!”

Już w najbliższy piątek na gali WOTORE 6 dojdzie do freakowego wręcz pojedynku. Marcin Najman zmierzy się z prezesem FEN, Pawłem Jóźwiakiem.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

Brutalne i krwawe pojedynki organizowane przez WOTORE zawsze dostarczają ogromnych emocji. Tradycyjnie na każdej edycji odbywa się turniej na gołe pięści, a dotychczasowi zwycięzcy to między innymi Marek Samociuk, czy Michał Pasternak.

Już w ten piątek, 21 października, odbędzie się kolejna edycja. Na WOTORE 6 ponownie zobaczymy turniej o wysoką stawkę, finał poprzednich zmagań, czy emocjonujące superfighty, a w tym Marcin Najman vs. Paweł Jóźwiak. O tym pojedynku mówiło się od dawna, aż w końcu się zmaterializowało. Panowie nie darzą się sympatią i kierowali wobec siebie mocne słowa w wywiadach.

W rozmowie z Fansportu TV Arkadiusz Tańcula przyznał, że odradzał to zestawienie włodarzowi WOTORE. Freak fighter dodał jednak, że docenia medialną otoczkę, jaką organizacja walk na gołe pięści zapewnia tej walce.

Ja bardzo odradzałem Jaśkowi, włodarzowi WOTORE, takie zestawienie… ale myślę, że trochę było fajnych kroków marketingowych poczynionych. Bo na przykład to face-to-face na FENie to w sumie strzał w dziesiątkę, bo jednak nie ukrywajmy – publika FENu, to jest mniej więcej publika WOTORE.

Grupa docelowa się zgadza, były tam dymy… Troszeczkę chyba poniosło Najmana, bo widać było po Pawle, że nie na to… oni się chyba umówili na coś tam, mi się wydaje, że się umówili na jakieś takie, ale nie na aż takie coś!

Wspomniane spotkanie twarzą w twarz faktycznie było gorące i we wszystkim musiała interweniować ochrona. Zdaniem Tańculi prezes FEN przekonał się, że „El Testosteron” ma sporą siłę.

Sprawdź!  WOTORE 4 PPV - jak wykupić PPV? Gdzie oglądać WOTORE? Transmisja i stream online

Wydaje mi się, że poczuł trochę, że Najman jest takim turem i że jednak jest chłopem ciężkim. I tam trochę pojawił się lekki strach w jego oczach.

Arek przyznał, że ma mieszane uczucia co do tego starcia. O ile sam je odradzał, o tyle w niektórych kręgach na pewno wywoła ono niemałe zainteresowanie. Nie ma co ukrywać, że kibice zazwyczaj oczekują porażki od „El Testosterona”, zaś Paweł Jóźwiak jest niezwykle znaną osobą w środowisku MMA i nie ma o nim jednoznacznej opinii.

Walka tak naprawdę niepotrzebna nikomu… Nikt jej nie chciał, wszyscy dostali. (…) Marcin Najman-Paweł Jóźwiak… Wiesz, dla środowiska to rzeczywiście ciekawe zestawienie, bo Pawła Jóźwiaka znają jako prezesa FENu, jako cichego-nieoficjalnego prezesa PRIME’u, więc gdzieś tam się kojarzy. Myślę, że zawodnicy, którym mało kiedyś zapłacił lub miał jakieś zatargi, będą chcieli zobaczyć, jak dostaje wp*eprz od Najmana.

A inni, standardowo, będą chcieli zobaczyć, jak Najman dostaje wp*eprz, bo to jest główne źródło rozrywki w Polsce. Oglądanie jak Najman dostaje wp***dol. I to jest właśnie fajne w Najmanie, że on przeważnie nie zawodzi swoich fanów i przeważnie ten wp***dol dostaje i ci ludzie dostają to, za co zapłacili.

Kiedy i gdzie oglądać WOTORE 6? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz tutaj!

Sprawdź!  Najman pewny siebie przed High League 6! Zapowiada dominację: "Przejadę się po rywalu jak walec. Pytanie, kto następny? Fonfajans czy Bąbel?"

Kursy bukmacherskie na walkę Najman vs. Jóźwiak

Galę WOTORE 6obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.