Wotore

Bartosz Batra zapowiada mocną walkę w stójce na WOTORE 5: „Ja nie będę się wygłupiał w jakieś tarzanie. Ja chcę się bić”

Już ostatni tydzień dzieli nas od gali WOTORE 5. Tym razem krwawe pojedynki odbędą się 29 kwietnia w gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Poza emocjonującym turniejem obejrzymy ciekawe superfighty. W walce wieczoru Marcin Wrzosek zadebiutuje w formule na gołe pięści i zmierzy się z doświadczonym Vaso Bakoceviciem. Natomiast w co-main evencie czeka na nas głośny rewanż pomiędzy Bartoszem Batrą i Michałem Królikiem.

Zawodnicy po raz pierwszy zmierzyli się na gali Genesis, wówczas po trzyrundowym starciu o wyniku pojedynku decydowali sędziowie. Jednogłośną decyzją zwyciężył „Matrix”, jednak teraz Batra będzie miał okazję zrewanżować się za tamtą porażkę.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Bartosz Batra przed rewanżem z „Matrixem”

Fighter w rozmowie z fansportu.pl przyznał, że nie wiedział czego spodziewać się po walce na gołe pięści i przespał pierwszą rundę, co wpłynęło na ostateczny wynik starcia:

– Trochę przespałem pierwszą rundę. Za dużo się zastanawiałem, za dużo rozkminiałem, za bardzo analityczny byłem łoo gołe pięście, jak to jest? A to tak samo, jak w rękawicach. Dostałem parę tych ciosów, mówię tak samo. Samo to w gołych pięściach, że lekki cios potrafi cię musnąć i rozciąć. W trzeciej rundzie pole widzenia zaczynało uciekać. Spóźniłem się, mogłem od razu w pierwszej rundzie pójść bardziej agresywnie do przodu.

Tym razem pojedynek będzie wyglądał całkiem inaczej, gdyż zawodnicy zawalczą na innych zasadach. Podczas Genesis mogli uderzać jedynie pięściami i łokciami. Podczas WOTORE fighterzy mogą także kopać, poddawać, walczyć w parterze oraz wyprowadzać nielegalne w innych organizacjach soccerkicki czy stompy.

Sprawdź!  Mocne słowa Bakocevicia o Normanie! "Parke to dz**ka! Nie chce walczyć na gołe pięści, więc je*ać go"

– Mi się podoba to, że będę mógł kopać teraz. Cała reszta pochodnych, jakieś soccerkicki, czy coś. Ktoś mnie o to pytał. Jeżeli dopuszczasz w walce soccerkick, że na tobie ktoś soccerkick wyprowadza, to jednak popełniłeś błędy wcześniej. Skupimy się na kickboxingu i Muay Thai. Przynajmniej ja na tym się skupię. Mogę teraz kopać, to też jest zupełnie inna historia niż na same ręce. Ja nie będę szukał parteru (…). Ja się przynajmniej nie będę wygłupiał w jakieś tarzanie. Ja chcę się bić.

Źródło: fansportu.pl

Sprawdź!  WOTORE powraca! Niepokonany chuligan z podziemnego fight clubu "KOTS" rywalem Polaka!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.