High League

Partnerka Jóźwiaka skomentowała aferę po nagraniu! „Nie wyrażałam zgody na upublicznienie…”

Szerokim echem odbiło się nagranie z udziałem partnerki Pawła Jóźwiaka po jego walce na ostatniej gali High League. Głos zabrała w końcu też sama Anna Kokocińska.

Niedługo po gali, która miała miejsce w katowickim Spodku na kanale YouTube freakowej organizacji pojawił się vlog z wydarzenia. Widać i słychać na nim reakcję narożników, czy też partnerów wojowników. Najwięcej szumu zrobiło się po reakcji partnerki szefa FEN, Pawła Jóźwiaka.

 – Co to ma k**wa być? Z Najmanem przegrać? K**wa! Wstawaj! – krzyczała to wycieńczonego zawodnika Anna Kokocińska.

W tej sprawie głos zabrało już wiele osób. Część potępia zachowanie partnerki Jóźwiaka, który sam jednak strofował wszystkich pisząc, że ta wspiera go jak może. Niestety w Internecie pojawiło się też wiele obraźliwych słów na temat kobiety, co oczywiście należy potępić.

Partnerka Jóźwiaka skomentowała aferę z reakcją

W końcu po kilku dniach od opublikowania materiału również i Kokocińska zabrała głos w całej sprawie, odnosząc się do niej w obszernym wpisie w swoich social mediach.

Sprawdź!  Denis nie powinien walczyć z kontuzją? Kubiszyn zabrał głos: "Było 100% ryzyka, że się odnowi. Zabrakło racjonalnego podejścia"

Witam Wszystkich! W związku z sytuacją do jakiej doszło na gali High League 6, po walce mojego partnera Pawła Jóźwiaka z Marcinem Najmanem, chciałabym napisać parę słów wyjaśnienia.

– Walki Pawła kosztują mnie bardzo wiele nerwów i emocji. Z całą pewnością wole oglądać go w roli promotora, niż zawodnika. Ostatnia walka była bardzo wyrównana i zacięta. Wchodząc do klatki na ogłoszenie werdyktu byłam przekonana że Paweł wygrał na punkty. Gdy zapadł ostateczny werdykt moje emocje osiągnęły szczytowy poziom i Paweł usłyszał ode mnie kilka niecenzuralnych zdań…

Zdaje sobie doskonale sprawę, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. W związku z tym chciałam przeprosić publicznie, przede wszystkim Pawła oraz wszystkie osoby, które uraziła moje postawa.

Chcę też zaznaczyć, iż była to sytuacja, która zaszła pomiędzy dwojgiem dorosłych ludzi i nie była widoczna ani możliwa do usłyszenia w transmisji PPV, którą oglądali widzowie o różnym przekroju wiekowym. Nagranie sytuacji z możliwą do usłyszenia ścieżką dźwiękową zostało umieszczone we vlogu celowo dla podbicia zasięgów, w systemie ogólnodostępnym na kanale YouTube W żaden sposób nie wyrażałam zgody, ani wcześniej ani później, na upublicznienie mojej osobistej reakcji. Proszę zadać sobie pytanie, komu i czemu ma to służyć? Oczywiście biorę odpowiedzialność na siebie, ale otwarte pytanie pozostawiam Państwu. Z Pawłem jestem na dobre i na złe. On wie, że zawsze może na mnie liczyć, a ten przykry incydent nie jest w stanie tego zmienić!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.