High League

Najman otwarty na walkę z Tomaszem Adamkiem! „Po wygranej nad starą gangreną to jedyny słuszny kierunek”

Marcin Najman za pośrednictwem social mediów wyraził chęć walki z byłym mistrzem świata Tomaszem Adamkiem. Wszystko zaczęło się od odpowiedzi na ostatni wywiad pięściarza.

W rozmowie z kanałem To Jest Boks Adamek po obejrzeniu fragmentów z treningu i walki Amadeusz „Ferrariego” Roślika stwierdził, że ten nie ma żadnych umiejętności, a main event gali FAME 17 z całą pewnością zwycięży jego rywal Kamil Łaszczyk.

Najman otwarty na walkę z Adamkiem

Z wypowiedzią pięściarza nie zgodził się Marcin Najman. Zawodnik High League na swoich social mediach opublikował nagranie, w którym stwierdził, że bokserzy często popełniaj błąd, oceniając walkę jedynie na podstawie stójkowych umiejętności danego zawodnika.

Freak fighter przypomniał Adamkowi, że w starciu MMA obowiązują również inne płaszczyzny i elementy walki – Otóż jest to bardzo częsty błąd bokserów, którzy nie mają pojęcia, oceniając walkę i umiejętności zawodnika tylko w płaszczyźnie bokserskiej, nie biorąc pod uwagę, że będą obalenia i inne metody walki takie jak zapasy. Bardzo często w tym swoim wąskim pojmowaniu walki oceniają walkę MMA i dlatego często się mylą.

W odpowiedzi na słowa Najmana Internauci zasugerowali, że ten powinien zmierzyć się z Adamkiem w klatce. „El Testosteron” przyznał, że może stoczyć taką walkę po pojedynku z Jackiem Murańskim:

Sprawdź!  Hospicjum nadal czeka na przelew! Alan Kwieciński wyjaśnia, dlaczego nie wpłacił pieniędzy!

Po wygranej nad starą Gangreną to jedyny słuszny kierunek! – odpowiedział Najman, po czym zapytany o to, jak szybko miałby Adamka w pełnym dosiadzie, odparł – Myślę, że w 10 sekund w dosiadzie.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.