High League

Paweł Jóźwiak skomentował głośne nagranie z udziałem jego partnerki! „Emocje wzięły górę. Ania…”

Nagranie z udziałem Pawła Jóźwiaka i jego partnerki po High League 6 szybko obiegło Internet. Sam zainteresowany zabrał w tej sprawie głos na Twitterze.

Prezes FEN wskoczył na kilka tygodni przed galą w katowickim Spodku zastępując Jacka Murańskiego w walce z Marcinem Najmanem. Jóźwiak raz już pokonał „El Testosterona”, nokautując go już w kilkanaście sekund na ubiegłorocznej gali WOTORE. Tym razem były pięściarz był jednak o wiele lepiej przygotowany.

Panowie przewalczyli pełnie 15 minut, a Najman był stroną ewidentnie dominującą. Ostatecznie sędziowie właśnie Marcina wskazali jako jednogłośnego zwycięzcę, a jego rywalowi ciężko było ustać nawet przy werdykcie.

Paweł Jóźwiak zabrał głos

Kilka dni po High League 6 do sieci trafił vlog z gali. Widać i słychać na nim z bliska reakcje narożników, czy pierwsze słowa, jakie zawodnicy i zawodniczki usłyszeli po walce. Internet szybko obiegła zwłaszcza reakcja partnerki Prezesa FEN.

– Co to ma k**wa być? Z Najmanem przegrać? K**wa! Wstawaj! – pokrzykiwał a wściekła po przegranej Pawła.

Głos w tej sprawie zabrał też sam Jóźwiak. Odpowiadając na wpis dziennikarza Macieja Turskiego wyjaśnił, że wszystkiemu winien był ładunek emocjonalny.

Sprawdź!  Borek typuje starcie Kubiszyn vs Janikowski na High League 5: "Pamiętam, jak ciężko padł po technice kickbokserskiej. Musi być czujny"

Ania mnie wspiera jak może. Emocje wzięły górę po przegranej walce. Moja ekipa była pewna, że decyzja będzie dla mnie. Nikt nie lubi przegrywać, tym bardziej jak mało brakowało do zwycięstwa. Pozdrawiam wszystkich.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.