UFC

Ostre spięcie między Masvidalem i McGregorem! „Je*ać tę twoją „kontuzję.”

Conor McGregor postanowił zaatakować słownie Jorge Masvidala na Twitterze. Irlandczyk uważa, że „Gamebred” udaje kontuzję, powinien walczyć na UFC 269, a przede wszystkim – powinien stracić tytuł BMF!

Jorge Masvidal po dwóch z rzędu porażkach z Kamaru Usmanem, w tym jednej przez KO, ponownie znalazł się poza radarem mistrza. „Gamebred” potrzebował dużego nazwiska do pokonania, by ponownie być pełnoprawnym pretendentem. Ostatecznie padło na Leona Edwardsa. Niestety jednak do tego pojedynku nie dojdzie, gdyż Jorge Masvidal doznał nieujawnionej kontuzji, przez którą musiał wycofać się z walki.

Okazuje się, że Conor McGregor decyzję podjętą przez Masvidala potraktował jako kompletną zniewagę. „Notorious” postanowił wypowiedzieć się na temat sytuacji na Twitterze, gdzie obrażał „Gamebreda” za wycofanie się i noszenie kolekcji Gucci, a ponadto uważa, że Jorge Masvidal powinien zostać pozbawionym tytułu BMF!

Dziś są także urodziny Jorge Masvidala, ale to dzi*ka, która uciekła od walki z Leonem. Je*ać tę twoją „kontuzję”, podpisałeś kontrakt to walcz. Zabierzcie mu ten pas, którego nigdy nie wygrał. Interesant w szlafroku. O co do ch*ja z tym chodziło? Szlafrok Versace z poprzedniego sezonu, hahaha, co do ku*wy!

Nietrudno się domyśleć, że Jorge Masvidal nie kazał zbyt długo czekać McGregorowi na odpowiedź. „Gamebred” również postanowił zaatakować drugą stronę w dość personalny sposób:

Sprawdź!  (VIDEO) "Lwica" urządza masakrę! Amanda Nunes ponownie podwójną mistrzynią!

Wygląda na to, że znów nie wziąłeś leków. Szczekasz nie na to drzewo co trzeba, nie smuć się tym, że twój klient miał zostać pobłogosławiony największą wypłatą w życiu, a teraz nie dostaniesz ani grosza, za jego skopaną d*pę. Za bardzo to męskie, maluchu, wracaj do walk ze starszymi osobami w barach.

Swoje trzy grosze dorzucił także Abe Kawa, menedżer Jorge Masvidala. Przypomniał on rozmowy sprzed powrotu Conora McGregora do klatki, gdy poszukiwany był ktoś na przetarcie dla Irlandczyka:

A pamiętasz jak UFC zadzwoniło z propozycją zejścia do 155 [kat. lekka], a Conor potem walczył z „Cowboy’em” w 170 [kat. półśrednia]? Za mały dla ciebie, ale w sam raz dla „Cowboya”?

Conor McGregor od jakiegoś czasu leczy się po złamaniu, jakiego doznał na UFC 264, choć wygląda coraz lepiej i niedawno wrócił na salę treningową. Irlandczyk szuka najwidoczniej wyzwania, a na zainteresowanie narzekać nie może. oprócz Jorge Masvidala na krótkiej liście można umieścić Michaela Chandlera i bohatera walki wieczoru UFC Vegas 42, Maxa Hollowaya, który sam o tym ostatnio wspominał.

Sprawdź!  (VIDEO) Bryan Barberena pokonuje Robbiego Lawlera w stójkowym spektaklu!

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: Twitter

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.