UFC

Problemy na UFC 269! Masvidal wypada, Edwards bez przeciwnika, Chimaev chce ratować sytuację!

Niestety na miesiąc przed UFC 269 posypała się jedną z najbardziej elektryzujących walk na karcie. Z powodu kontuzji wycofać się musiał Jorge Masvidal, ale jeden półśredni już zgłosił się na zastępstwo!

Jorge Masvidal wypada

Jorge Masvidal był zmuszony wycofać się z walki z Leonem Edwardsem na grudniowej gali UFC 269. Brak jednak szczegółowych informacji, jedyne co można znaleźć to „nieujawniona kontuzja”. Anglik tymczasem, który znalazł się bez rywala, nie jest zbyt zaskoczony wypadnięciem „Gamebreda”:

Rozczarowany, ale mówiąc szczerze wiedziałem, że ten oszust nie będzie chciał się ze mną bić. Miał tylko być przystankiem przed tytułem. Teraz spędzę czas z rodziną, Kamaru Usman zobaczymy się niedługo.

Jorge Masvidal dawno już prosił publicznie o walkę z dużym nazwiskiem. Edwards początkowo miał odrzucić pojedynek z „Gamebredem”, bo jak sam twierdził, kto jak nie k*rwa on zasługuje na walkę o tytuł. Ostatecznie jednak pojedynek został zakontraktowany na UFC 269, przez co walka o tytuł dywizji muszej Brandon Moreno vs. Deiveson Figueiredo przeniesione zostało na UFC 270.

Sprawdź!  Marina Rodriguez po dominującej wygranej nad Mackenzie Dern: "Wiem, że przede mną w kolejce jest kilka innych dziewczyn, ale..."

Khamzat Chimaev wyzywa!

Leon Edwards znalazł się bez przeciwnika, a po wygranej Usmana na UFC 268 niewykluczone, że Anglik będzie chciał po prostu zaczekać na mistrza. Jeśli jednak jest inaczej to Edwards ma propozycję od Khamzata Chimaeva. I każdy, kto jest na bieżąco z newsami wie, że ten fighter wyzywa ostatnimi czasy niemal kogo się da:

Dawaj brachu, zróbmy to Leon Edwards.

Z menedżerem zawodnika kontaktował się także Brett Okamoto z ESPN:

Rozmawiałem właśnie z menedżerem Chimaeva, Majdi Shammas. Jest zbyt wcześnie, żeby cokolwiek potwierdzić, ale Khamzat prosi o walkę każdego dnia od czasu UFC 267. Właśnie napisał, gdy zobaczył info o wycofaniu się Masvidala: „Dzwoń do UFC od razu. Jutro wyruszamy.”

Khamzat Chimaev na wspomnianej gali w Abu Zabi wygrał już w pierwszej rundzie swojego pojedynku z Lim Jingliangiem. Niemal od razu na konferencji prasowej po wydarzeniu wyzwał Nate’a Diaza i Jorge Masvidala. Fanem pojedynku „Borza” z pierwszym z wymienionych zawodników jest sam Dana White.

Sprawdź!  Oleksiejczuk spodziewa się mocnych wymian! Mocna zapowiedź walki z Pereirą na UFC 299

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: Twitter

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.